Lista ocen Mazda 626 V Hatchback (65) - Widoczność

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Igson
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Auto ma strasznie długą maskę co w połączeniu z bardzo niskim punktem siedzenia kierowcy nie wpływa zbyt dobrze na widoczność, za to umiejscowienie belki łączenia szyb przednich i bocznych jest perfekcyjne, co ratuje sytuację, tym bardziej że w wielu autach była to pięta achillesowa tworząca wręcz martwy punkt, tutaj tego nie ma.
~Tofcik_Rzeszów
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Nie jest źle:)Duży samochód wymaga więcej uwagi od kierowcy. Dobry i uważny kierowca zaś poradzi sobie w każdym aucie. Mazda ponadto oferyje duże lusterka. Dodam, że muszę mieścić się pod mieszkaniem między dwa samochody ciasno postawione. Duży plus więc za dobrą widoczność w każdym kierunku.
~lampus@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
ciezko wyczuc gdzie jest koniec maski.przy cofaniu przydaje sie czujnik odległosci zamontowany prze ze mnie.niskie osoby niech szukaja dla siebie miejszego auta.lecz mezczyzni i kobiety do wysokich należace nie szukaja innego auta po przejechaniu sie ta mazda
~mikolaj94
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Komfort jeżeli chodzi o fotele itp, to dobry, ale auto tak tragicznie głośne, że można ogłuchnąć. Jak masz wrażliwy słuch, albo nie, jak masz słuch, to nie kupuj bo go stracisz w tym aucie.
~artur.wiaderny@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Do przodu rewelacja. Dzięki wszechstronnej regulacji fotela kierowcy, każdy szybko odnajdzie swoje miejsce. Do tyłu trochę gorzej, choć lusterka wsteczne, duże i efektywne ratują sprawę.
~iplap
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Do przodu i na boki bardzo dobrze. Jeżeli chodzi o tył to trzeba cofać z pomocą bocznych lusterek, ale jak ktoś jeździł długimi autami to nie będzie miał problemów (jeździłem kiedyś audi 100 "cygaro")
~dlugi
Hatchback 1.8 90KM 66kW
dałbym doskonale, ale moja żona ostatnio cofała na parkingu i nie zauważyła auta sąsiada, który też cofał, więc w niego wjechała. może wina kobiety, może auta, a może widoczności
~Grzesiek
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Widoczność bardzo dobra, mimo ze to hatchback, jeździ mi się nim lepiej niż Toyota Alalon która posiadam już od 10 lat ale co inna klasa samochodu toyota ma 5 metrów dłudości
~Dentysta
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Widoczność do tyłu w hatchbacku jest raczej średnia, wymaga przystosowania się do rozmiarów. Wcześniej jeździłem Astrą Kombi i Seicento, tam bez porównania łatwiej wyczuć auto.
Dziennik kosztów dla Mazda 626 V Hatchback
8,6
8,9
~TheMichcio
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Tutaj nie ma żadnych zastrzeżeń. Do przodu, tyłu i na boki jest ok, no może trochę niższym osobom bedzie trochę gorzej do tyłu ale widoczność na plus.
Mazda 626 V Hatchback