Lista ocen Mazda 626 V Hatchback (79) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MecLuk
Hatchback 2.0 136KM 100kW
To jedyny minus tej Mazdy. Komora silnika nie posiada wyciszenia!!! No może jakiś kaprawy filcyk podklejony pod maską. Thalia mojej żony jest cichsza bo po prostu ma wyciszenie. Mam nawet taką teorię, że niskie spalanie tego modelu jest wynikiem ogłuszania kierowców silnikiem przy przekraczaniu prędkości powyżej 110 km/h. W tym aucie silnik wyje jak stara wiertarka, opony słychać jak na motorze a odgłos wody z kałuż słyszymy w dolby stereo. To...
~mikolaj94
Hatchback 2.0 136KM 100kW
TRAGEDIA ! przez pryzmat wszystkich aut jakimi jeździłem, tutaj wyciszenia nie ma w ogóle. Nie wiem do końca co jest tego przyczyną, ale chyba wszystko po trochu. Wydech (CAŁY) mam nowy, opony - nowe, drzwi ? drzwi wygłuszył mi matami STP gold, profesjonalny serwis, zapłaciłem za to tysiąc zł... i co ? G****, tragedia, krew z uszu i tyle. Najgłośniejsze auto jakim kiedykolwiek jechałem. Nic mu nie dorówna.
~Igson
Hatchback 2.0 115KM 85kW
To zdecydowanie pieta achillesowa tego auta, mogli to podratować dobrym zestawem audio ale jest średni. Gdybym nie jechał 4 sztukami Mondeo Mk2 to dałbym 1 gwiazdkę, jednak tam jest metr mułu, w Maździe da się prowadzić rozmowy przy 120 na autostradzie w Mondeo wszyscy siedzą cicho bo szkoda gardła, więc zawsze może być gorzej. :)
~kolo1989r
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Na postoju nawet nie slychac pracy silnika. Juz nieraz znajomi chcieli odpalac auto, bo mysleli iz jest wylaczone. Podczas jazdy troche gorzej, lecz jezdzilem duzo bardziej halasujacymi i slabiej wyciszonymi autami. A tak a propos to system naglasniajacy jak na seryjny to dziala naprawde super.
~Tofcik_Rzeszów
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Jak każdy samochód przy większej prędkości daje usłyszeć jakiś szum zza okien. Poza tym wciąż mam wrażenie, że zgasł, bo nie słysze silnika na niskich odbrotach:)To pozostałość po sportowym wydechu w Oplu, ale z wiekiem cichy samochód jest czymś pożądanym i Magda się tu sprawdza.
~n.pawcio@yahoo.co.uk
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Tak jak pisalem na poczatku, do 160 jest cicho. Potem znosnie. W pasku bylo ciszej ale dzwiek silnika nie do zaakceptowania. Tutaj nie trzeba radia. nawet moja partnerka lubi czasem posluchac jego odglosow. Zawieszenie pracuje raczej cicho. Wiele zalezy od opon.
~Robert
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Komfort, który oferuje samochód byłby wysoki gdyby nie naprawdę głośny silnik. Nie wiadomo nawet dlaczego bo są wykładziny tłumiące. Jedyną pocieszającą rzeczą jest to, że przy prędkości powyżej 160 hałas nie wzrasta znacząco i nadal da się rozmawiać.
~Paweł
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Dla mnie za głośno. No bo na dobrej gładkiej jezdni do 100km/h i padlina pojedzie bezszelestnie. Do 120 km/h właściwie ujdzie. Wyżej słychać już mocno i silnik i szum opływającego powietrza. Dodatkowo denerwuje głośna praca zawieszenia.
~lukasz
Hatchback 2.0 DITD 90KM 66kW
wyciszenie powiem srednie ale bez zarzutu !! w końcu to stary prosty poczciwy typ diesla !! miły klekocik !! lejesz byle co :) bez zarzutu !! ktoś chce moze kupić nowszego diesla cammonrail , ale ja wolę mojego klekocika !!
~Peskart
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Przy duzej predkosci : dobrze wyciszone szumy toczenia (typowy mankament wiekszosci japoncow), bardzo male szumy powietrza i dobrze wytlumiony silnik. Natomiast wycie silnika przy wchodzeniu na obroty i na wolnych koszmarne.
Mazda 626 V Hatchback