Lista ocen Mazda 626 V Kombi (71) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mzebrows@gmail.com
Kombi 2.0 115KM 85kW
Nie mam zastrzeżeń. Klima po 12 latach może nie jest zbyt wydajna ale wystarczy. Zimą też nie ma problemów, zwłaszcza że pod przednimi fotelami są przewody wentylacyjne dmuchające ciepłym powietrzem na nogi pasażerów z tyłu.Nie ma też nadzwyczajnych problemów z parowaniem szyb.
~pasjonat motoryzacjii.
Kombi 2.0 115KM 85kW
mam kilmę manualna, szczerze oceniam samochód i przyznam, ze powinno lepiej wspógrac klima chłodząca tzn nawiew na front z nawiewem na szybe przednią, z byt mały nawiew na przednią szybę.Rozwiązanie wziąć nawiew na 3 bieg = szum. manualna klima chlodzi b.dobrze. Ogrzewnie także.
~Cipek
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
W poprzendim aucie (yaris) po właczeniu klimy szyby odparowywaly w 5 sekund, tutaj potrzeba na to 15 sekund :) Moze to ze wzgledu na wielkosc auta? Bez klimy jednak bylby dramat, od razu przednia szyba zachodzi para...
~Kamil
Kombi 2.0 115KM 85kW
Wetylacja bardzo dobra bardzo dobrze sie nagrzewa i szybko.Moze jedynie zastrzezenia moge mic do tylnych bocznych szyb bo paruja ale mysle ze w samochodach z tym rocznikiem i o takich gabarytach to wszystkie paruja
~dj4xm
Kombi 1.8 90KM 66kW
Tutaj jak chyba większość japońskich - typowo japońskich - aut dużo lepiej od europejskich, bez klimy dużo lepiej niż np. w citroen c4 bez klimy, a jak włączę klimę to szron na powiekach :D
~GhostDog
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Raczej bez zarzutów. Trzeba pamiętać o częstej wymianie filtra kabinowego bo inaczej szyby ostro parują. Klimatyzacja jest dosyć wydajna jednak jeździłem samochodami w których działała znacznie lepiej.
~michal_lesicki@op.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
Tutaj szacun. Miałem poprzednika i ciągle mi parował, a próbowałem wszystkiego. W GF tego problemu nie ma. Na dodatek przycisk na klimatronicu do odparowania szyby- świetny pomysł.
~michal_lesicki@op.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
Bardzo dobrze. Dodatkowy guzik na Climatronic\'u do odparowania przedniej szyby ułatwia życie podczas deszczowych i mroźnych dni (Mazdy lubia strasznie parowac w środku).
~amicom
Kombi 2.0 TD 110KM 81kW
Dobrze + ... Mam automatyczną klimę i trochę mnie irytuje wymuszanie niektórych trybów nawiewu jeśli się ją włączy na automat .. ale można to obejść ;) więc jest OK.
Dziennik kosztów dla Mazda 626 V Kombi
10,2
~jack
Kombi 2.0 115KM 85kW
W lecie wentylacja mogła by być lepsza i klimatyzacja bardziej wydajniejsza.A jeżeli chodzi o zimę nagrzewa się wnętrze bardzo szybko razem z tylnią szybą i podgrzewanymi lusterkami.
Mazda 626 V Kombi