Lista ocen Mazda 626 V Kombi (70) - Widoczność

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mysiowy
Kombi 1.8 100KM 74kW
doskonale do przodu i na boki, przecietnie do tyłu, wysoko unieziony zadek i masywne boczki robią swoje... Nie zamieniłbym się jednak na lepiej przeszklonego hatchbacka bo wygląda przy sedanie jak mydelnica. Czujnik cofania nie byłby jednak tu tylko gadżetem - dość szybko można jednak mazdę wyczuć i jeżeli manewry nie są twoją piętą achillesową to wszystko będzie ok.
~mzebrows@gmail.com
Kombi 2.0 115KM 85kW
Jak pierwszy zajrzałem do 626 to byłem przerażony widocznością do tylu i planowałem zakup czujników parkowania. Okazało się to jednak zbędne. Po wyciągnięciu środkowego zagłówka widoczność jest naprawdę znakomita. Samochód nie sprawia żadnych problemów przy parkowaniu. Siedzi się wysoko i wszystko widać.Pasażerowie z tyłu siedzą chyba jeszcze wyżej;)
~Kamil
Kombi 2.0 115KM 85kW
Widocznosc z przodu doskonala lecz przy parkowaniu do tylu to dramat,nie wiem czy wszyscy tak uwazaja ale ja nie moge sie przyzwyczaic i jest to koszmarem musze zawsze na dwa razy czyli wysc i zobaczyc ile jeszcze miejsca zostalo(nic nie widac przez tylniom szybe)w lusterkach rowniez poniewaz tyl samochodu sie zwaza.Bez czujnikow parkowania sie nie obedzie
~amicom
Kombi 2.0 TD 110KM 81kW
Prawie doskonała ... ale niestety ze względu na zbyt wysokie zagłówki z tyłu, widok do tyłu ... jest trochę utrudniony. Jestem wysoki, więc mi to bardzo nie przeszkadza, ale kobieta która eksploatowała auto przede mną \"zgubiła\" środkowy zagłówek co zupełnie rozwiązuje problem :)
~GhostDog
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Moim zdanie rewelacyjnie. Jest to kombi więc do tyłu nie ma rewelacji ale jak ktoś się decyduje na tego typu samochód musi to mieć na uwadze. Z uwagi na pozycję za kierownicą (siedzi się dość wysoko)widoczność do przodu rewelacyjna.
~Tomczak
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Z przodu nie ma żadnych martwych punktów, jak niczym akwarium. Ale jak cofa się można mieć na początku problemy z wyczuciem odległości poprzez bagażnik, ale po pewnym czasie się można nauczyć.
~yojki
Kombi 2.0 115KM 85kW
Nie mogę narzekać, spore szyny dookoła powodują, że widać doskonale. Mam czujnik cofania, który bardzo pomaga w manewrach, bez niego odległość do tyłu trochę trudno ocenić.
~Maro
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Do przodu i na boki bardzo dobrze. Do tyłu słabo, bo ma wysoki tył. Środkowy zagłówek też nie ułatwia sprawy. Trzeba nabrać wyczucia albo zamontować czujniki parkowania :)
~Cipek
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Nie mam do czego sie przyczepic, duze lusterka, duza przednia i tylna szyba. Moze slupki z przodu troche zachoza na zakretach i ograniczaja widocznosc.
~arturkornacki@o2.pl
Kombi 2.0 136KM 100kW
Jedynie z tyłu jest gorzej ale z czujnikiem parkowania nawet "blondynka" lub "Chuck Noris" by sobie poradzili. Duży plus za świetne lusterka boczne.
Mazda 626 V Kombi