Ocena kierowcy - Mazda CX-5 I SUV Facelifting

Łukasz, 3 lata temu
Silnik 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Rok produkcji 2015
Mazda CX-5 I SUV Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2015-2017 - Oceń swoje auto
Inne : Przestrzeń
Duży Wygodny Komfortowy Ekonomiczny Dynamiczny I do miasta i na trasę
Dynamiczny Dobrze radzi sobie z autem A jak trzeba potrafi być ekonomiczny
Na zimnym zaraz po ruszeniu haczyk między 3 a 4 biegiem Wymiana oleju sprawdzenia serwis i niezależny warsztat NOOO NIESTETY TAK MA jedna dwie zmiany kilkaset metrów i biegi wchodzą "bajka"
Precyzyjny i na pusto i przy 4 osobach z bagażem Typowy suv ale jeżeli chodzi mu o prowadzenie bliżej mu do osobówek
Mówią że trzeba pilnować nadwozia i podwozia bo "ruda" lubi Mazdy ale.. Ja z reguły dbam o auto i jeszcze nic nie widać mimo 6 lat auta i stanie" pod chmurką"
Widoczność do tyłu mogła być lepsza ale.. duża szyba czołowa duże szybko boczne duże lusterka a do tego kamera cofania.. Nie powiem nic złego
Na najwyższym poziomie.. przyzwyczajenie zajęło kilka kilometrów ale teraz obsługa intuicyjna
Zimą ciepło latem zimno Czego chcieć więcej
Mam 202 cm Siedzę wygodnie i komfortowo Zachar z autocentrum i test dwumetrowca mówi wszystko Siadam sam za sobą 4 osobowa rodzinę w składzie 202cm 190cm 180cm i 140cm podróżuje bez problemu
Trasa 130-150 i słuchać szum wiatru Ale spokojne można rozmawiać Zimą słychać opony no ale to już chyba nikogo nie dziwi Zimówki robią swoje
No co to mówić Dobre auto Dobre części Dobry serwis Chcesz drogo cieszyć się dobrym autem nie idziesz na cenę A na jakość Ale koszta mnie nie przerażają Może to też kwestia tego że na razie tylko "podstawowa obsługa serwisowa"
Kupiłem 4 latka po leasingu z serwisu z małym przebiegiem za "normalne" pieniądze Zabrany w podstawowym wyposażeniu Uważam że to był dobry zakup głównie pod kontem finansowym
Jeszcze mnie nie zawiódł i oby jeszcze trwało jak najdłużej Przelałem 20 tyś w rok

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW [l/100km]

7,6