Ocena kierowcy - Mazda CX-7 SUV

takijedenzestolycy, 15 lat temu
Rok produkcji 2008
Mazda CX-7 SUV 2.3 258KM 190kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
za te pieniądze niczego lepszego nie ma, oczywiście prestiż nie ten co od niemca, zastanawiam się na czym zaoszczędzili? w wyposażeniu brakuje navi dvd i bluetooth ale dokupię sobie bardzo dobry przenośny i nie będę płakał, nie wyobrażam sobie profanowania tego auta dieslem - co planuje producent, świetnie się prowadzi, radość z jazdy, choć trzeba się nauczyć silnika i skrzyni, miałem kupić lexusa lub bmw, ale bym sobie pluł w brodę, może za 10 lat jak się zestarzeję kupię co innego...
spore stado koni, ładnie brzmi, lepiej poczekać aż się rozgrzeje, poprzednio jeździłem dieslem, już nigdy więcej nie siąde do klekota
jeszcze uczę się jej, ale już powoli łapię o co chodzi, od 1 do 5 - rakieta, 6 wiadomo nadbieg, u nas rzadko używam
spodziewałem się że będzie bardziej miękki, za to dobrze prowadzi jak po szynach, wiem czego się spodziewać jak zaszaleję, duży respoekt
wszystko widać z góry, wycieraczka zostawia 3 cm brudnego miejsca na szybie obok lewego przedniego słupka, ale mnie nie przeszkadza, bez sonarów parkowania lipa
bez zastrzerzeń, dziwne tylko że nie ma gdzie wyrzucać śmieci, papierków, ale przynajmniej jest czysto
w zimie super grzeje, wentlacja z tyłu bez dodatkowych dysz, to nic, rzadko ktoś tam z tyłu siedzi
przód ok, z tyłu trochę za krótkie siedzenie, ale dla dzieciaków w sam raz
generalnie bardzo kulturalnie, porównując do diesla to pałacyk
na razie docieram, głównie po mieście ok 15l/100
za cenę pospolitego passata taka fura? mazda rzuciła na kolana niemieckie marki
drobiazgów nie znalazłem
za wolno podnosi się tylna klapa, dali słabe sprężyny gazowe, nie będę płakać

Usterki Mazda CX-7

Mazda CX-7 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu