Lista ocen Mazda E2000 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Minivan 2.2 D 63KM 46kW
Na początku psuje sie wycieraczka z tyłu, potem rozsuwane dzwi boczne, potem zamek tylnich dzwi, w miedzyczasie uszczelka pod glowica, ma tez tendencje to zjadania wewnetrznych czesci opon przednich. Po jakimś czasie zaniedban padła elektryka, Dodam, ze z silnika caly czas wylewal sie olej a z chłodnicy woda.
~remik
Minivan 2.2 D 75KM 55kW
jeździłem dosyć wysłużonym i zaniedbanym egzemplażem kupionym za małą kasę ... trudno się rozwodzić na temat drobiazgów. Nic nie nawalało regularnie. Czasem coś pojedyńczego trzeba bulo poprawić wkońcu madzia przejechała równik 10 razy!!!
~super autko
Minivan 2.2 D 75KM 55kW
W sumie mechanicznie to idealnie,ale ta wszechobecna rdza,szyba sie nie otwiera,nieraz od srodka trzeba pare razy klamka szarpnac zeby otworzyc drzwi ,zepsuty regulator swiatel,ale to pierdoly,auto ma 14 lat i nie jest pieszczone.
~Zakochany w tym pudle
Minivan 2.2 D 75KM 55kW
Mam ten samochodzik od 90 roku czyli 16lat!! Z drobiazgów to kiedyś sól w górach zeżarła mi przewody od tylnich świateł i kiedyś wymieniałem przez pół dnia przednią żarówkę zanim doszedłem jak to zrobić, a jest bardzo prosto
~kierowca
Minivan 2.0 95KM 70kW
przez 13 lat użytkowania dopiero teraz zaczeły pojawiać się mołe odpryski lakierowe na nadkolach (wielkożć połowy małego paznokcia) lekkie poprawki u lakiernika i auto na następne 13 lat tak NIE MA NIC INNEGO AUTO NIEZAWODNE
~Mazda-E2200
Minivan 2.2 D 63KM 46kW
troche rdzy na nadkolach... ale zrobione i jak nowka ;) tak po za tym nic wiekszego tylko tankowac i jezdzic:P
~MASA:)
Minivan 2.2 D 75KM 55kW
CUDO, prawdziwy japonczyk... krecony w japonii a nie jak dzisiejsze auta w czechach czy gdzie tam...
~Bambo
Minivan 2.2 D 75KM 55kW
Jedyna awaria to drzwi przesuwne, ktore spadly z prowadnicy.
~rafał
Minivan 2.0 87KM 64kW
to auto ma 20 lat i poza tm że coś tam zaskrzypi nic sie nie dzieje KOSMOS
~wiaterek
Minivan 2.2 D 63KM 46kW
drobne elementy jak zamek czy elektronika moze sie psuc