Lista ocen Mazda MX-3 1.6 i 107KM 79kW 1994-1998 (28) - Ergonomia

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
cena zakupu okey, cena części znośna i można wiele ze szrtów kupić, mam instalację gazowa sekwencyjną którą zwróciła mi się po pół roku autko zarabia na siebie ale na benzynie był już czasem dramat 10-12 l benzyny, ciężko mi tym autem jeździć powoli
~Rafał
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
przełącznik kierunkowskazów jest trochę dziwny, często zdarza mi się podczas włączania kierunku wrzucić długie - jeszcze w żadnym samochodzie mi się tak nie działo :/ tak to jest wszystko na miejscu, pod ręką, widoczne
~toster01
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Wszystkie przełączniki pod ręką i łatwe do ogarnięcia, jeśli kiedykolwiek mieliście do czynienia z jakimkolwiek \"Japończykiem\", odnajdziecie się w oka mgnieniu.
~Pioko22
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
super. tylko zależy od ciężaru nogi. sednio 7-8l. chociaż moja madzia po modyfikacji całego układu dolotowego i wydechowego przy otsrej(bardzo) jeżdzie pali 8-10l.
~Uroczy
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Wszystko tam gdzie powinno być. Bardzo szybko i łatwo znajdziemy wszystko czego szukamy, szczególnie jeśli wcześniej jeździliśmy japońcem.
~Robson
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Autko bardzo dobrze wykonane co rzadko spotyka sie w sportowych autach, skurzane wykończenia, podłokietnik, podwójne oswietlenie wnętrza, ładne boczki i deska.
~Michał
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
ergonomia świetna - jeśli tylko wsiądziemy do auta. Długość drzwi sprawia, że potrzebujemy zdecydowanie szerszych miejsc parkingowych.
~Kuba
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
Napewno nowe auta sa lepsze dotego trzeba być sprawnym zeby przyjemnie wsiadac i wysiadac. Ale to auto o sportowej sylwetce
~avekowal@gmail.com
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
wszystko jest tam gdzie być powinno, POD RĘKĄ, nic nie trzeba szukać, auto b. wygodne
~darocamaro
Coupe 1.6 i 107KM 79kW
co prawda auto ma już za sobą swoje lata świetności, jednak wszostko jest tam gdzie powinno.