Lista ocen Mazda MX-5 II 1.6 16V 110KM 81kW 1998-2005 (15) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtek32b
Cabrio 1.6 16V 110KM 81kW
Skrzynia biegów w tym aucie to marzenie! Perfekcja, niejeden Niemiec w swoim Deutschwagenie chciałby pochwalić taką precyzją, z której to przecież Oni są najbardziej znani. Krótkie i wyraźnie wskakujące biegi zachęcają tylko do ostrzejszej jazdy, a drążek przypominający Joystick już na sam widok wzbudza uśmiech na twarzy ;) Nic, tylko \"grać\".
~sappheiros@op.pl
Cabrio 1.6 16V 110KM 81kW
Wbrew pozorom - elastyczna. Przez całe życie uczyłem się, że "jedynka służy tylko do ruszania", ale tutaj w korkach, nie ma problemu, aby ruszyć i podjechać nieco. Dźwignia bardzo krótka, dość specyficzna, ale begi wchodzą od pierwszej chwili bezbłędnie. Wzór!
~Nocturne
Cabrio 1.6 16V 110KM 81kW
Skrzynia biegów robi co może, żeby poprawić osiągi i radość z jazdy. Dzięki krótkiemu zestopniowaniu nawet te 110KM daje trochę frajdy. Skok bardzo krótki, bardzo precyzyjne prowadzenie, nie haczy.
~Kamil J.
Cabrio 1.6 16V 110KM 81kW
Skrzynia biegów to poezja, drążek malutki, każde wbicie biegu jest wyraźnie zaznaczone. Bardzo krótkie przełożenia, powyżej 100 km/h jedziemy znacznie ponad 3000 obr/min.
~d
I
~sir
Cabrio 1.6 16V 110KM 81kW
Na poczatku wydawalo mi sie ze ta krotka galga ze strzyni to jakis zart. Teraz juz sie przyzwyczailem, jest fajna. Pracuje dobrze, ale nie rewelacyjnie.
~blebleble
Cabrio 1.6 16V 110KM 81kW
Rozczarowanie. drugi bieg haczy gdy skrzynia jest zimna. Trojka z kolei zaczyna haczyc gdy silnik cieply...ale generalnie ok.
~prosac@interia.pl
Cabrio 1.6 16V 110KM 81kW
Moja jest 5-ci biegowa. Doskonała precyzja zmiany biegów. Krótki skok, dźwignia jest pod ręką.
~prosac@interia.pl
~Sappheiros
Cabrio 1.6 16V 110KM 81kW
Krótka gałka zmiany biegów, precyzyjne działanie. Trudno się do czegoś przyczepić.