Lista ocen Mazda MX-6 II (37) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Coupe 2.0 i 16V 115KM 85kW
przod super, tyl na bagaz podreczny, ale zdarzylo mi sie i w 4 osoby podrozowac po polsce. dlugie trasy tylko we 2 osoby. duuuzy bagaznik. po zlozeniu tylnich siedzen da sie wlozyc rower "holenderke"
~qb
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
Niestety, to jest minus auta, ale przecież w końcu jest to sportowe auto, a nie limuzyna. Zatem trzeba rozwiać złude tym, którzy liczyli w tym w zględzie na cud.
~saffron
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
Jak na \"sportowe coupe\" rewelacja. Kierowca i pasażer mają wygodnie, a nawet osoby średniego wzrostu i postury nie będą sobie głową próbowały zrobić więcej miejsca w dachu.
~madhaus
Coupe 2.0 i 16V 115KM 85kW
z przodu zajebiscie a z tylu?? na dwie filigranowe laleczki.... ps. ciezko sie jest w nim (....) bo podlokietnik troche przeszkadza ale od czego jest przednia maska :)
~Matt
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
dla kierowcy i pasazera - rewelacja - ale dla drugiej klasy :) tych stylu - porazka - ciasno - ALE TO COUPE wiec pelnym wyposazeniem takiego saomchodu to TY i blondynka obok
~Zwierzaczek20
Coupe 2.0 i 16V 115KM 85kW
Kierowca i pasażer z przodu...rewelka...Z tyłu...szału nie ma, ale nie po to się kupuje coupe żeby wozić ludzi ;DDD Wygląd rekompensuje wszystko
~pepa
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
z przodu jest tyle miesca co w domowym WIELKIM fotelu, z tylu do 170cm wzrostu niestety tzreba siedziec z "zgarbionym" na nogi sporo meijsca
~michal
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
doskonale z przodu mam 195cm wzrostu i mam wygode na maxa chociaz wpolczuje osobie siedzacej za mna(staram sie nie brac do tylu wysokich osob)
~barycjusz@tlen.pl
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
Z przodu lepiej być nie może. Tył rezerwowałbym dla osób do 165cm wzrostu. Chociaż ja osobiście worzę dwie lalunie po 175 i wcale nie narzekają :)
Dziennik kosztów dla Mazda MX-6 II
10,6
~j_a
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
Biorąc pod uwagę dwie osoby - super. Z tyłu dziecko się zmieści. Biorąc pod uwagę bagażnik MX-6 można uznać za sportową ciężarówkę (składane tylne oparcia!)