Lista ocen Mazda MX-6 II (39) - Silnik

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Matt
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
przyjemny dzwięk rasowej V6 - jak ktos mial 6tke to wie o czym mowie. przyspiesza na kazdym biegu i czuc ze wciska w fotel - setka w okolo 8sek. - nie ma problemow przy wolnej jezdzie w miescie np. 60km/h i przy dodaniu gazu. Mi najbardzijej podoba sie ze z spokojnej jazdy na V biegu przy predkosci 60 dodajemy gazu i za chwile mamy np 160 na liczniku dodajemy gazu i jest 190. to jest to panowie.
~piotrs
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
Silnik mimo dużego przebiegu chodzi świetnie, równo,po kompleksowym profesjonalnym tuningu,NOS instalation,najlepiej przyspiesza po przekroczeniu 4300obr/min, jedno co można mu "zarzucić? " to może stosunkowo duży hałas wewnątrz autka po przekroczeniu4-5 tys obr.
~sektor2 santiego201@wp.pl
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
jest dynamiczny i bardzo dobry(jak to japonczyk)lecz ostatnio cos mi nie odpala za pierwszym dopiero za drugim jest ok:(to chyba pompa lecz nie jestem pewien:(prosze o pomoc!!!!!!!:)moj e-mail: santiego201@wp.pl dzieki
~mbike@tlen.pl
Coupe 2.0 i 16V 115KM 85kW
Jak dla mnie to z niskich obrotów słabo się zbiera, ale jak zbliża się do 4tys to wtedy zaczyna się zabawa. 2.0 to trochę za mało, nowy TDI potrafi nam uciec. Do normalnej wygodnej jazdy w zupełności wystarczy.
~AREK-Gdańsk
Coupe 2.0 i 16V 115KM 85kW
Moment obrotwy super mogło by byc wiecej koni. Do 00 km/h nie jest zle zwłaszcza ze srednie spalanie jest w granicach 7-7.5 l /100 km.Kto chce pojezdzic szybciej niech kupi 2.5 V6-trzeba sie liczyc ze srednim spalaniem ok 9 litrow.
~saffron
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
Rewelacyjna elastyczność silnika, piękny dźwięk z seryjnych wydechów, przyśpieszenia na pierwszych 3 biegach godne pozazdroszczenia. Silnik w tym samochodzie to czysta poezja. Zaskakuje wręcz kulturą pracy.
~wujek
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
wszystko ok, jak na razie! 220 na torunskiej jak narazie ale nie mialem okularow, pierwsze 3 biegi to zabawa, ale przegralem juz 2 razy z najmocniejsza impreza!
~piotrols
Coupe 2.0 i 16V 115KM 85kW
silnik 2.0 16v nie sprawia problemów , poprzednio siedział 2.5 v6 24v ale korba bokiem wyszła.przyspieszenie w porządku,elastyczność gorzej (na gazie). kultura pracy ok
~s@elnet.pl
Coupe 2.0 i 16V 115KM 85kW
Niesamowicie cichy i przyjemny silnik. Moc średnia ale wysoki moment obrotowy. Elastyczność jak w silnikach o 0.5 l większych. Świetny materiał do tuningu. Nie do zajeżdżenia
~michal
Coupe 2.5 i 24V 165KM 121kW
na benzynie rewelacja, chociaz nie polecam gazu, do tego samochodu sie nie nadaje(chociz moze gdyby to wspanialy fachowiec zamontowal...)