Lista ocen Mazda Premacy I 1.8 16V 100KM 74kW 1999-2005 (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mlodyg23
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
R E W E L A C J A! Dla rodziny nie ma chyba lepszego auta niż to, w cenie ok 15 tys zł, za 9cio letnie auto . Ja mam MADE IN JAPAN, używany w niemczech (wszystkie części oryginały, nie są to zamienniki). Przez to auto działa jak szwajcarski zegarek, naprawdę nie powiedziałbym że ma aż tyle przejechane ani że ma tyle lat. Nawet dźwięk zamykanychdrzwi jest jak niemal z nówki sztuki. Pięknie trzyma jakość, polecam. Z chęcia kupię drugie takie...
~JAARRY
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
Bardzo dobrze wykonany, nic nie skrzypiało, stukało itp. Nawet Jako 10 latek bardzo dobrze wyglądał i się podobał. Kupiłem ten samochód jako 6-cio latek za 25, sprzedałem jako 10-latek za 13. Więc wychodzi 3 tyś na rok. 0zł na awarie. Więc chyba bardzo dobry wynik
~ryndus35@wp.pl
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
..za 18 tyś. znalazłem wyjątkowy egzemplarz w wyjątkowym stanie technicznym ,po pełnych adnotacjach w książce serwisowej i bardzo małym przebiegu od jednego starszego właściciela ..na pewno za te pieniądze można kupić coś młodszego lecz tutaj cena =jakości..
~Andrzej W.
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
autko wyniosło mnie około 22 tyś. i minimalnie wiecej -przytarganie z niemiec -rejestracja -gaz MAŁA CENA=JAKOŚĆ=ZADOWOLENIE 100% i co najlepsze wnętrze w skórze razem z wszystkimi małymi wykończeniami, solidnie wykonane ;D
~swierk
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
kupiłem w 2009 za 21000 mysle ze 2000 na rok to bardzo przyzwoity wynik, chociaż już do sprzedaży sie nie nadaje ruda mocno daje sie we znaki
~s
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
Niestety, cena przy tym aucie leci na łeb na szyję. Obecnie za 5000zł można kupić zadbany egzemplarz z lpg na pokładzie.
~toto
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
Zasłużona 5. Zaznaczyłem, że kupiłbym to auto jeszcze raz, bo jest tego warte, ale za kazdym razem próbuję czegoś nowego.
~andygoleniow@o2.pl
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
Ogólnie premacy nie są tanie, są w cenie ze względu na bezawartjność. Ja akurat dałem mało ale kupiłem uszkodzony.
~Paweł
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
Zakup paliwa benzyna + gaz koszta bardzo niskie szczególnie przy podróżowaniu w 5 osób,
~abrams
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
w tym roczniku to auto ma sporą konkurencję- jeśli chodzi o cenę Gdyby nie ta korozja...