Lista ocen Mazda Premacy I 2.0 DiTD 90KM 66kW 1999-2001 (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Javier Hernandez \"Chicharito\"
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Z drobiazgów to tak: automatyczny zamek od prawych tylnych drzwi kaputt i trzeba ręcznie. Silniczek od tylnej wycieraczki... ja pierdykam ile z tym było roboty-bo sam robiłem (chodziło o to, że włączając tylną wycieraczkę na \"ciągły\" wariowała gdzieś na dół, a na \"czasowym\" wg nie reagowała) :D przepaliły się parę razy żarówki od kilku różnych świateł. Bardzo podatna na zużycie kierownica ;/ ale fotle prawie nic nie widać. Co mnie wkurza,...
~Premacy
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Zawieszenie stukało ciągle, nawet po kompletnych wimianach. Ciągle paliły sie żarówki deski rozdzielczej a wmiana jest uciązliwa. Ciągłe nasłuchiwanie zawieszenia doprowadziło mnie do sprzedaży tego samochodu, chociaz po liftingu podobno sprawy mają sie lepiej
~PablooG80
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Dotychczas miałem tylko jeden problem: zepsuł się silniczek przednich wycieraczek - tutaj uwaga na części od anglików - NIE PASUJĄ. Bez problemu kupiłem używany za 150zł.
~Premacy 1999
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
2 czujniki ABS to wydatek 150 PLN sztuka +20 minut samodzielna wymiana. Bardzo prosta diagnostyka tej usterki z pomoca forum mazdaspeed.pl. To tyle drobiazgow przez 7 lat.
~janosik
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Kiepska elektryka. Nieraz nieuzbraja sie poduszki powietrzne, przecierająca się mata w fotelu pasażera.Kiepskie blachy.Rdzewieją nadkola
~M.S
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
GŁÓWNIE ŁĄCZNIKI STABILIZATORA I MATA SIEDZENIA PASAŻERA-TO JUŻ DROŻEJ WYPADA, SIŁOWNIKI CENTRALNEGO ZAMKA KOROZJA TYLNEGO NADKOLA
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Trzeba dobrze poszukać, aby znaleźć. Internet jest w tym niezbędny i przy odrobinie szczęścia obędzie się bez serwisu.
~Zbynio
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Przejechałem 15tys km. w siedem miesięcy, w tym ostra zima. żadnych problemów np.z odpalaniem na podwórku.
~Łukasz
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Kupiłem jak miała przebieg 166tyś. Nie wytrzymuje zawieszenie. Głównie do wymiany łączniki stabilizatorów.
~zawiedziny fan
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
pod tym wzgledem mazda zawsze jest w czołówce. serwis jest tak drogi,ze mozna wykitowac na zawał.