Lista ocen Mazda Premacy I 2.0 DiTD 90KM 66kW 1999-2001 (17) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Premacy 1999
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Mozna sie uczyc z Premacy jak wykorzystac przestrzen wewnatrz auta. Kiedys znajomy skomentowal, ze to takie male auto, ale sie zdziwil jak wsiadl do srodka, a jezdzi Mazda 6. Kiedys mnie naszlo i chcialem zmienic to auto na wyzszej klasy, ale zona oprotestowala. Kilka prob ujezdzenia Accorda, Mazdy 6 i innych aut potwierdzilo ergonomie Premacy. Pozycja kierowcy jest doskonala.
~Javier Hernandez \"Chicharito\"
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Przestrzenie jest na prawdę dużo i bardzo wygodnie. Dużo miejsca na nogi, a nad głową to rewela. Również spory i ustawny bagażnik, gdzie po wyciągnięciu siedzeń mamy istnego dostawczaka:)Rególowana keirownica w 1. płaszczyźnie ale idzie na prawdę sobie wszystko ładnie dostosować.
~Paweł
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Dla mnie auto mimo swoich niepozornych rozmiarów zewnętrznych jest bardzo dobrze zaplanowane przestrzennie w środku. Każdy z pasażerów ma mnóstwo miejsca na nogi, i nawet przy 5 osobach w samochodzie da się komfortowo podrózować.
~PablooG80
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Dla kierowcy i pilota bardzo dobrze, dla dwóch dorosłych osób z tyłu również, ale dla trójki takich pasażerów podróż może być męcząca.
~mrklopotliwy
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Miejsca dużo, regulacja foteli i kierownicy pozwalają wygodnie zasiąść za kierownicą. A i za regulację oparć tylnej kanapy należy się plus.
~Premacy
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
MASA miejsca. Naprawde MASA. mam ok 182cm wzrostu, woze osoby wyzsze o 10cm i nikt nigdy nie narzekal. czy to z tylu, czy to z przodu
~rafal1986
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
miejsca jest naprawde sporo, 5 osob podrozuje jak by jechalo busem a nie autem osobowym
~outcast_Outlaw
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
dla rodziny 2+2 samochód marzenie, dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu, spory bagażnik.
~robenar@wp.pl
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
mam 187cm zona 173 i oboje mamy przestrzeni mnostwo a i z tylu pasazer tez nie powinien narzekac
~mazda jw
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
spokojnie cala rodzina moze wygodnie podrozowac.