Lista ocen Mazda Premacy I 2.0 DiTD 90KM 66kW 1999-2001 (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Javier Hernandez \"Chicharito\"
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
w 2008 roku kupiłem to auto za 14.000 co było dobrą ceną, porównywalną z innymi modelami tego typu. Nie był to samochód skarbonka czy coś, po 3 latach ani razu nie zawiódł i nie było przykrych neispodzianek. Wysoka jakość wykonania tego auta jeśli chodzi o mechanikę i także zadowlony jestem z foteli- wyglądają ładnie mimo upływu czasu, tylko ta kierownica ;/
~Premacy 1999
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Raz kupione i 7 lat bez inwestycji więc jest super. Kiedys to auto to byla egzotyka na naszych drogach. Teraz jest tego sporo, dzieki niezawodnosci tego auta. Jest tak dobrze, że mimo iz nie mieszkam juz w PL cięzko mi się rozstac z tym autem. Z odsprzedażą dobrego egzemplarza nie ma problemu - mam już dwie osoby w kolejce na 13 letnie auto !!!
~Paweł
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
W tej chwili cena juz spadła ale jeszcze 1-2 lata temu ceny podchodziły pod 20 tyś za 2000r. Teraz już w się troche uspokoiło. Ale Mazda ma dobrą opinie jeżeli chodzi o bezawaryjność aut stąd tak wysokie ceny.
~mrklopotliwy
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Od czasu gdy Mazda oficjalnie zawitała do naszego kraju, jeździ ich po naszych drogach coraz więcej, dzięki czemu , mamy większy wybór a i ceny spadły. Polecam wszystkim ...
~PablooG80
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Według mnie jest to do przyjęcia. Na forum sympatyków Mazdy \"mazdaseepd.pl\" jest mnóstwo wskazówek i rad.
~zawiedziny fan
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
za takie pieniadze oczekiwałem czegos lepszego.mazda to wkoncu bardzo dobra firma.
~Premacy
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Jeździło sie super, naprawde bez stresu.
~outcast_Outlaw
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
mimo 10lat cene trzyma na poziomie wielu młodszych aut.
~robenar@wp.pl
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
taki stan i wyposazenie za te cene ???? extra
~jarek47@neostrada.pl
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Za niecałe 20 tyś.kawał wygodnego,rodzinnego samochodu.