Lista ocen Mazda Premacy I 2.0 DiTD 90KM 66kW 1999-2001 (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Jeżeli chodzi o zawieszenie to również jestem bardzo zadowolony. Prowadzi się pewnie, nawet przy większych prędkościach można spokojnie pokonywać ostrzejsze zakręty. Może ze zwrotnością troche gorzej, jeżeli chce się nawet na dwa razy zawrócić na wąskiej ulicy to już stwarza problemy, ale tak to już bywa w samochodach ze wspomaganiem że promień skrętu jest troche większy.
~Premacy
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Zawieszenie komfortowe, ciche ale baaaaardzo delikatne. Wymiana kompletu gum, tulej i poduszek po ok 10 tysiacach, przy czym jest to zawieszenie wielowachaczowe (z tylu) więc jest tego baaardzo duzo. Średnica zawracania - lotniskowiec. Naprawde, nie jest dobrze!
~zawiedziny fan
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
prawde mowiac jestem rozczarowany.duzo sie naczytalem w internecie o komforcie mazdy i wsiadajac do tego auta tego wlasnie oczekiwałem.a tu klops.auto buja po calej drodze,zawieszenie widzi nawet najmniejsza dziure w jezdni i nie czulem sie zbyt pewnie w tym aucie
~Javier Hernandez \"Chicharito\"
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Układ jezdny jest super. :) Kiedyś w AŚ przeczytałe, że \"Mazda jeździ jak gokart po zakrętach\" i tak rzeczywiście jest - oczywiście elementy, które się zużywają no trzeba wymienić, bo zaczęły dochodzić jakieś stuki, ale na razie nie ma kasy :D
~Premacy 1999
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Tylko komplet łączników stabilizatora przez 200kkm. Polecam łączniki firmy Ramech - dużo tańsze od oryginalnych i dużo lepsze w naszych warunkach. To samo powiedzą wszystcy na forum Mazdy. Tylko Ramech.
~PablooG80
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Sztywny i precyzyjny. Mały promień skrętu, ale da się przyzwyczaić. Przejechałem ponad 20tys. kilometrów w ciągu 13 miesięcy i nie mam żadnego problemu.
~mazda jw
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
tylko laczniki stabilizatorów wymieniane raz. Wystarczy wstawic zamienniki z firmy Ramech (duzo lepsze od oryginałów) i o tym elemencie tez mozna zapomniec.
~M.S
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
JAK NA VANA MOŻE BYĆ, TYLKO JAK PADNIE GUMKA ZA 2 DYCHY TO TŁUCZE JAKBY MIAŁ SIĘ ROZPAŚĆ
~Zbynio
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
mało zwrotny ale za to dobrze trzyma sie drogi i fajnie wchodzi w zakręty.
~robenar@wp.pl
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
plynie po drodze-dobra przyczepnosc na zakretach pomimo ze to mini van