Lista ocen Mazda Premacy I 2.0 DiTD 90KM 66kW 1999-2001 (21) - Widoczność

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Tu znowu na 5. Siedzi się wysoko. Widoczność przód i boki rewelacyjna natomiast gorzej z tyłem ponieważ tylną szybę w lusterku zasłania środkowy zagłówek więc trzeba jeździć bez niego. Ale jak jedzie 5 osób to pasażer zasłania tylną szybę ale ogólna ocena bardzo dobra.
~Javier Hernandez \"Chicharito\"
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Widoczność jest bardzo dobra. Jest to większy samochód, trochę wyżej się siedzi ale wszystko w zasięgu wzroku. Lusterka trochę małe, ale są jakby wygięte i dlatego mają większy zakres...
~PablooG80
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Mogą przeszkadzać boczne słupki, ale przy dobrym ustawieniu fotela tak jak w większości aut, widoczność do tyłu bardzo dobra, parkowanie tyłem i bokiem nie sprawia problemów.
~Premacy
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Widoczność idealna, jednak bardzo małe lusterka czasem zawodzą. Nie jest to opierdliwe, ale widoczne po tym jak przesiadłem sie do innego auta
~rafal1986
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
z przodu wyglada to naprawde dobrze, jednak przy cofaniu lepiej sie zdac na lusterka, zaglowek srodkowego siedzenia z tylu jest upierdliwy zaslania szybe.
~mrklopotliwy
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Auto przeszklone, zarówno z przodu jak i z tyłu. Duże okna zapewniają doskonałą widoczność, którą poprawiają jeszcze małe okienka przy przednich słupkach.
~mazda jw
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
przod, boki jest doskonale. Duzo lepiej od konkurencji tyl, co jest zasluga duzej i dobrze sprofilowanej tylnej szyby.
~outcast_Outlaw
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
szyba przednia jest mega duuża, widać wszystko a nawet więcej niż by się chciało :) super
~Zbynio
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Nigdy takiej nie miałem.IDEALNA !Tylni środkowy zagłówek zasłania tyl. szybe.
Dziennik kosztów dla Mazda Premacy I 2.0 DiTD 90KM 66kW
7,7
~robenar@wp.pl
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
olbrzymia przednia szyba - duze boczne szyby -bez zarzutow poprostu extra