Lista ocen Mazda Premacy I 2.0 DiTD 90KM 66kW 1999-2001 (22) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Tragedia najgoryej wyciszone auto jakie w zyciu widzialem to nie do pomyslenia ze mozna tak spaprac robote jadac autostrada slychac nie tylko nasz silnik ale kazdy inny na drodze katastrofa
~Premacy
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Strasznie głośno. prędkości powyzej 100 zaczynaja dokuczac. Jadac gdzies dalej, predkosc ok 140 jest wykańczająca i łapałem sie na tym że zwalniałem żeby dać sobie czas na odpoczecie od hałasu
~Javier Hernandez \"Chicharito\"
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Z wyciszeniem bywa tak, ze silnik trochę słychać ;/ no ale nie jest to znowu jak w Maluchu :D Idelanie nie jest ale mogłoby być lepiej, no i trochę podmuchy wiatru- bo to trochę wyższe auto.
~mrklopotliwy
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
W tym punkcie jest niestety przeciętnie :-(. W aucie jest dosyć głośno, więc jeśli lubimy cieszę, będziemy musieli poświęcić trochę czasu i być może funduszy, aby głuszyć wnętrze we właściwy sposób.
~Paweł
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Tu nieco gorzej bo bardzo słychać prace silnika, przynajmniej w moim egzemplarzu. W trasie dość dokuczliwe ale bez przesady. Radia już ciszej się raczej nie posłucha.
~mazda jw
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
silnik nie jest idealnie wyciszony, ale jak to z dieselami z tamtych lat - im wolniej jedziesz tym bardzie slyszysz silnik.
~PablooG80
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Słychać jak silniczek pracuje, ale da się przyzwyczaić, chociaż na początku trochę mi przeszkadzało.
~Szifers
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
No tutaj mazda sie nie popisała, trzeba we własnym zakresie wyciszyc tył albo cały samochód
~robenar@wp.pl
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
niestety diesel - jak na te klase mozna wytrzymac chociaz czasem trzeszcza tylne fotele
Dziennik kosztów dla Mazda Premacy I 2.0 DiTD 90KM 66kW
7,7
~IK
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Jak to diesel z tamtych lat - słychać go. Ale przy prędkości ok. 90km/h już jest na równi z benzyną.