Lista ocen Mazda Premacy I 2.0 DiTD 90KM 66kW 1999-2001 (31)

3,2
~Tomek
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Ludzie auto ogolnie nie bylo by zle gdyby nie to ze gnije jak stary opel nadkola progi wszedzie rdza wyciszenia masakra jesli ktos poleca to auto to chyba w zyciu nie jachal niczym innym powyzej 100km/h nie mozna normalnie prowadzic rozmowy slychac wszystko z zewnatrz jadac autostrada powyzej 140km/h glowa peka tak glosno co do usterek do tej pory pekl mi rozrzad na szczescie nie bylo jakis wielkich kosztow wymienilem tez skrzynie biegow...
~robenar@wp.pl
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
spalanie plus wygoda jezdy daje bardzo pozytywne odczucia-jestem zadowolony z zakupu-dodam ze przebieg autentyczny auto bardzo zadbane
4,1
~Zbynio
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Przy 2200obr.na 5 biegu-100km/h uważam że to nieżle. Troche głośny ale podczas jazdy,nie aż tak bardzo. Po 12tys.km dolałem 0,3 litra oleju. (Silnik)
3,3
~M.S
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
WYCISZENIE NA MINUSIE, DROGI ROZRZĄD, MOJĄ I KOLEGÓW NĘKAJĄ KOROZJE NADKOLI, POZA TYM NIEZAWODNY
4,1
~Łukasz
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Ogólnie nie jest żle. Jak by był trochę bardziej dynamiczny silnik i lepsze wyciszenie. Plastiki bardzo dobrej jakości, W moim odczuciu nawet lepsze niż w nowej 5-tce. Bardzo dużo miejsca.
~IK
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Klasyczny diesel z tamtych lat. Ciężko porównać ze współczesnymi dieslami. Można jechać na wakacje z pełnym bagażnikiem, roweraki na dachu, a silnik zdaje się nie zauważać takiego obciążenia. (Silnik)
~djjarosz2
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
kupiłem mazdę premacy 2.0 diesel 90KM przebieg 167tyś. rocznik 2000. po przejechaniu autem ok. 300km, zaczęła mi mrugać kontrolka świecy żarowej a obroty spadały . następnego dnia mazda już nie odpaliła. przy prubie zaciągnięcia jej kontrolka zaczynała nadal migać, auto zaskakiwało na jakieś 20-30 sekund na ok.2 tyś obrotów i gasło a kontroka nadal mrugała. proszę o pomoc co to może być , że auto nie chce mi odpalić???? jestem załamany :((... (Silnik)
~jarek47@neostrada.pl
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Głośny-szczególnie w jeżdzie miejskiej i powyżej 120 km\\h. (Silnik)
~Marcin
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Auto za śmieszne pieniądze, kupione jako zapasowe użytkowane na co dzień. Wiadomo, blacha grubości papieru ale da silnik i osprzęt trwały a części zamienne tanie.
Dziennik kosztów dla Mazda Premacy I 2.0 DiTD 90KM 66kW
7,7
2,9
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Siedzi się wysoko. O wiel więcej widać niż w tradycyjnych osobówkach. (Widoczność)