Lista ocen Mazda RX-8 1.3 Wankel 231KM 170kW 2003-2010 (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Biszkopt
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Samochód prowadzi się idealnie, nie jechałem niczym co by fabrycznie tak ładnie szło (oczywiście mowa o podobnych pieniądzach, do max 30k PLN). Zawias praktycznie pancerny, elementy stalowo-gumowe się nie psują, amory/sprężyny to wiadomo - zależy gdzie się jeździ. Ale mój przy 155k km miał ori amory i sprężyny oraz wymieniony jeden element stalowo - gumowy. A, tylko była jakaś sprawa z alu wahaczami, że pękały - do sprawdzenia. Wspomaganie...
~Dziki Rex
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Fantastyczny. Samochód ma bardzo dobrze wykonany układ o niewątpliwie sportowym charakterze. Z jednoczesnym dobrym rozłożeniem masy żadne zakręty nie są straszne. (póki nie są zaśnieżone)
~Sław
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Lekka nadsterowność, ale generalnie jest dobrze. Przy wyższych prędkościach (tj. 200 i wyżej) samochód potrafi przestraszyć, tj. staje się mocno niepewny.
~Cybant
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Zero uwag. Jak ktoś wątpi w zawieszenie RXa to może go przekona to,że na krętym torze jest szybsza od Subaru STI ( test T.Kuchar)
~MINI
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
jezdzi jak po szynach ale i z Driftem nie ma problemu:)-jestem maniakiem i dlatego jaa kupilem!!!!Naped na tyl GORA!!
~Mazi
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Brak problemów. Ja dbam o Madzie co jakiś czas jade na kontrole układu jezdnego to kosztuje 30zl
~Isoul/ Isoul@o2.pl
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
najlepszy samochód w jakim siedziałem, który się tak bezbłędnie trzyma jezdni :0 bardzo mocna ta 5+!!!!
~tjrx8@hotmail.co.uk
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
super trzyma sie jezdni (jak przyklejona). Szybka prędkość to tylko dodatkowa przyjemność z jazdy Mazdą
~RX888888
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Rewelacyjne trzymanie sie drogi. Auto z napedem we wlasciwym miejscu czyli z tylu.
~Tomek
Coupe 1.3 Wankel 231KM 170kW
Doskonały, lekko nadsterowny, szkoda tylko że mamy takie drogi...