Lista ocen Mercedes 190 (271) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 334 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dj_pirate@wp.pl (Marcin W. - Koszalin)
W201 2.6 i 160KM 118kW
Ten element opisu Mercedesa 190 został poruszony w punkcie 5. Podsumowując można stwierdzić, iż pasażerowie na przednich fotelach podróżują w komforcie i z obfitością przestrzeni. Z tyłu jest nieco gorzej ,ale porównywalnie z innymi pojazdami tej klasy (Audi B3, BMW E30). Bagażnik o pojemności 410 dm3 należy do ubogich i ma wysoko poprowadzoną linię załadunkową (ponad pasem lamp tylnych). Nieszczególnie wygodne rozwiązanie, ale dodaje autu...
~190D_72KM_85r
W201 2.0 D 72KM 53kW
Jeżdżę sam, więc dla kierowcy miejsca dosyć, można spokojnie wyciągnąć kopyta jak kto woli. Minusem w mojej 190D jest kierownica 40cm średnica, gdy fotel jest bliżej kierownica opiera mi się o uda (latem jasne spodnie strasznie brudzi, wszak bez klimy, ręce się pocą). Nie wiem czy taka jest seryjna, ale można kupić 30cm dla większej, jak np ja osoby. Pasażerowie z tyłu siedzą jak literka h, przy wysuniętych max fotelach, nie ma jak...
~Wojtas385
W201 2.0 i 122KM 90kW
Autko wewnątrz w porównaniu do W124 ilością miejsca nie grzeszy, jednak jest go wystarczająco dużo, by można było komfortowo podróżować w 4 osoby, jednak jest pewien urok tego, a W201 czuć, jakby auto otaczało kierowce, to uczucie potęguje tzw. pełna konsola, dokładniej chodzi o to, że konsola w miejscu gdzie znajdują się pokrętła wentylacji oraz radio, jest cała w drewnie i dochodzi aż do lewarka, przy okazji dużo ładniej to wygląda.
~Karol
W201 2.0 D 72KM 53kW
po tak wielkim aucie prawie 4.5 metra spodziewałem się czegoś lepszego golf2 miał o wiele więcej miejsca według mnie to jest tu tyle miejsca co w felicji z przodu ok a z tyłu to dwie osoby ok ale trzy to tylko na krutki odcinek na dodatkek wyższy kierowca jak się wygodnie rozsiądzie to z tyłu zmieści się tylko dziecko ogłulnie bez rewelacjia bagażnik to niby wielki ale płytki kanister z ropą cieżko postawić na stojąco magia sedana
~Krzysztof84
W201 2.0 D 72KM 53kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu miejsca jest bardzo dużo, siedzi się naprawdę wygodnie. Mały mankament to miejsce z tyłu, faktycznie mogło by być trochę więcej (chociaż 5 cm), ale nie ma tragedii. Mam 182 cm wzrostu i parę razy zażyło mi się siedzieć na tylniej kanapie i jest wygodnie. Jest bardzo dobrze ułożona wiec nawet podczas dłuższej podróży nie odczuwa się bólu w plecach.
~Pancho
W201 1.8 i 109KM 80kW
Jak wspomniałem wcześniej, największą wadą od strony kierowcy to duża kierownica. Bardzo ogranicza wsiadanie i wysiadanie zwłaszcza przy kubełkowych fotelach. Podróżowanie w cztery osoby nie sprawia kłopotu i nie męczy żadnego z pasażerów, jednak najwygodniej podróżuje się w dwie osoby. Wielkość wnętrza jest obliczona na styk, aby zapewnić komfort podczas podróży.
~yngwie
W201 2.5 D 91KM 67kW
z przodu MNÓSTWO miejsca, z tyłu natomiast hmm nie jest go za mało....ale też gonić się nie da rady - w 4 osoby można komfortowo podróżować na baaardzo dalekie odległości - człowiek wysiada z samochodu totalnie niezmęczony ! Regulacja siedzenia kierowcy w 3 płaszczyznach (fotele na sprężynach), do tego wygodne zagłówki i podłokietnik :)
~Pity
W201 2.0 D 72KM 53kW
Dla kierowcy i pasażera przestrzeni jest sporo, gorzej mają ci z tyłu, ale wcale nie jest tak jak piszą inni, że jak wygodnie ma kierowca to jego fotel opiera się o kanapę z tyłu. Jechałem wiele razy w 4, 5 osób i było ok. W porównaniu do bmw 3 (tego kanciastego) jest przyzwoicie. Jak pisałem wyżej brakuje podłokietników z przodu i z tyłu.
~arti632@wp.pl
W201 1.8 i 109KM 80kW
tył ciasno z przodu wystarczy,ładnie wykończone wnętrze ale uproszczenia widoczne lusterko tylko prawe elektryczne,oświetlenie wnętrza tylko po otwarciu drzwi przednich(oszczędzili na wyłącznikach) dobrze że 5 bieg był siedzienia na dłuższej trasie bardzo nie wygodne (kubełki)kierownica z poduszką ,skórzana ale wielka jak w ciężarówce
~eRni
W201 2.0 E 118KM 87kW
W swojej klasie i grupie wiekowej ilość miejsca można ocenić na dobra. Według dzisiejszych standardów, stopień zagospodarowania przestrzeni jest średni. Kierowca powyżej 185 cm wzrostu może mieć problem ze znalezieniem ergonomicznej pozycji za kierownicą. W wersji z szyberdachem, należy zwrócić uwagę na obniżoną podsufitkę.