Lista ocen Mercedes 190 (213) - Widoczność

Na liście zabraknie 392 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dj_pirate@wp.pl (Marcin W. - Koszalin)
W201 2.6 i 160KM 118kW
Co tu można powiedzieć ? Widoczność jest przeciętna, ale wystarczająca - jak w większości pojazdów typu sedan. Z przodu linia nadwozia zaczyna się całkiem nisko, jak na typ wozu i lata jego powstania. Potem stopniowo pnie się ku niebu biegnąc w kierunku klapy bagażnika. Przez to, do przodu i na boki jest świetna widoczność ,ale tylna mała i wysoko umieszczona szyba psuje cała tę harmonię. Dodając do tego karłowate i nie wydarzone lustro prawe...
~Damian z Drezdenka
W201 2.0 D 72KM 53kW
przednia szyba duża co poprawia widoczność najlepsze jest to że jest duża maska i widok celownika to jest to
~190D_72KM_85r
W201 2.0 D 72KM 53kW
Tył, prawo, lewo, przód - jak panorama. Słupki nie przeszkadzają, w lusterku wstecznym ładnie widać całą jezdnię. Na boczne trzeba uważać - martwy punkt, jednak po dołożeniu malutkiego lustereczka obserwującego lewy martwy punkt można śmiało jechać, wyprzedzać, zmieniać pasy. Daję 5. Nawet w wysiedzianym fotelu, widać przód maski - można śmiało mierzyć przez celownik ;p
~Pancho
W201 1.8 i 109KM 80kW
W porównaniu do moich innych Mercedesów czy innych aut, które użytkowałem 190tka zapewnia bardzo dobrą widoczność. Słupek D, który większości aut powoduje prawie kompletny brak widoczności tutaj nie sprawia dużo kłopotu. Słupek A przy mojej pozycji za kierownicą daje mi świetną widoczność, nie zasłaniając nadjeżdżających aut na skrzyżowaniach.
~Pity
W201 2.0 D 72KM 53kW
Widoczność jest dobra. Z przodu super efekt daje widoczna maska i gwiazda na jej końcu. Boczne szyby i tylna, ok. Mimo że 190 jest najmniejszym mercedesem z tamtych lat, czuć że siedzi się limuzynie :) Z tyłu przy cofaniu nie widać zderzaka, ale mi to nie przeszkadza. Jak się umie parkować, to się zaparkuje nie patrząc się nawet w lusterka :D
~Pablito_88
W201 1.8 i 109KM 80kW
Widoczność jest bardzo dobra, typowa dla lat 80 XX. w. Z przodu znaczek Mercedesa bardzo ułatwia manewry. Z tyłu ciężko zobaczyć bagażnik ale auto szybko daje się wyczuć. Zaskoczyła mnie natomiast martwa strefa, jest dość duża, ale dzięki dużym oknom łatwo zerknąć przez ramię żeby sprawdzić czy nic tam nie ma.
~Wojtas385
W201 2.0 i 122KM 90kW
Ze względu na jego pudełkowy kształt wiadomo, gdzie kończy się przód a gdzie tył, widoczność można powiedzieć, że jest bardzo dobra, przynajmniej Mi nie przeszkadza, co prawda, prawe lusterko mogło by być normalnych rozmiarów, ale jeśli konstruktorzy postanowili, że ma takie być, to oznacza, że wiedzieli co robią.
~miroslaw998
W201 2.0 102KM 75kW
Jak ktoś jest ślepy to i peryskop z łodzi podwodnej nie poprawi mu widoczności.W moim przypadku wielkość szyb jak i rozmieszczenie lusterek powoduje że prowadząc to auto można pozwolić sobie na odrobinę rozluźnienia.Zaznaczam odrobinę bo trzeba uważać jednak na tych którzy patrzą a i tak nic nie widzą.
~Krzysztof84
W201 2.0 D 72KM 53kW
Znakomita widoczność, siedząc za kierownica widać idealnie zarysy maski i oczywiście gwiazdę J, ułatwia to w dużej mierze manewrowanie. Widok na boki jest również bardzo dobry a do tyły nie ma żadnych problemów. Wystarczy dobrze ustawić lusterka i nie ma żadnych problemów.
Dziennik kosztów dla Mercedes 190
6,8
10,6
~Anatta
W201 2.3 i 136KM 100kW
Jak sie wyczuje samochod, to nie ma problemow. Ja wszystkie manewry wykonuje idealnie, korzystajac tylko z lusterek, bez potrzeby odwracania sie do tylu! Lekkie ograniczenia widocznosci przy wjezdzaniu na skrzyzowanie, gdy ulica "wpada" pod katem okolo 45 stopni.