Lista ocen Mercedes 190 2.0 D 72KM 53kW 1983-1989 (65) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~190D_72KM_85r
W201 2.0 D 72KM 53kW
Jeżdżę sam, więc dla kierowcy miejsca dosyć, można spokojnie wyciągnąć kopyta jak kto woli. Minusem w mojej 190D jest kierownica 40cm średnica, gdy fotel jest bliżej kierownica opiera mi się o uda (latem jasne spodnie strasznie brudzi, wszak bez klimy, ręce się pocą). Nie wiem czy taka jest seryjna, ale można kupić 30cm dla większej, jak np ja osoby. Pasażerowie z tyłu siedzą jak literka h, przy wysuniętych max fotelach, nie ma jak...
~Karol
W201 2.0 D 72KM 53kW
po tak wielkim aucie prawie 4.5 metra spodziewałem się czegoś lepszego golf2 miał o wiele więcej miejsca według mnie to jest tu tyle miejsca co w felicji z przodu ok a z tyłu to dwie osoby ok ale trzy to tylko na krutki odcinek na dodatkek wyższy kierowca jak się wygodnie rozsiądzie to z tyłu zmieści się tylko dziecko ogłulnie bez rewelacjia bagażnik to niby wielki ale płytki kanister z ropą cieżko postawić na stojąco magia sedana
~Krzysztof84
W201 2.0 D 72KM 53kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu miejsca jest bardzo dużo, siedzi się naprawdę wygodnie. Mały mankament to miejsce z tyłu, faktycznie mogło by być trochę więcej (chociaż 5 cm), ale nie ma tragedii. Mam 182 cm wzrostu i parę razy zażyło mi się siedzieć na tylniej kanapie i jest wygodnie. Jest bardzo dobrze ułożona wiec nawet podczas dłuższej podróży nie odczuwa się bólu w plecach.
~Pity
W201 2.0 D 72KM 53kW
Dla kierowcy i pasażera przestrzeni jest sporo, gorzej mają ci z tyłu, ale wcale nie jest tak jak piszą inni, że jak wygodnie ma kierowca to jego fotel opiera się o kanapę z tyłu. Jechałem wiele razy w 4, 5 osób i było ok. W porównaniu do bmw 3 (tego kanciastego) jest przyzwoicie. Jak pisałem wyżej brakuje podłokietników z przodu i z tyłu.
~Krzysztof84
W201 2.0 D 72KM 53kW
Dla kierowcy jest dużo miejsca, i siedzi się bardzo wygodnie za kierownicą, gorzej jednak z tyłem, w przypadku kiedy kierowca jest wysoki, a ja mam ponad 180 cm wzrostu, miejsca z tyłu nie bardzo dużo ( jak bym usiadł za kierowcą tez w sumie bym podrutował wygodnie). Mając na myśli małą ilość miejsca porównuje go do Mercedesa W124.
~kamil
W201 2.0 D 72KM 53kW
Dla mnie doskonale nogi moge wyciagnąc a fotel jeszcze moge kupe miejsca d tyłu odsunąc jestem dosyc wysoki i to auto mi wystarcza w zupełnosci czuje sie jak w fotelu bujanym czasem nie chce mi sie wysiadac:D pasazerowie nie beda narzekac najwazniejszy komfort kierowcy:) i osoby towarzyszacej z boku
~tomek44445@wp.pl
W201 2.0 D 72KM 53kW
Mnóstwo miejsca, czuje się jak w fotelu w pokoju gościnnym przed telewizorem, fotel bardzo wygodny z podparciem na lędźwie regulowany również w górę i w dół, podłokietnik dla większej wygody, pasażerowie z tyłu usypiają i chwalą sprężynowe fotele, jeden słowem znowu rewelacja:)
~Piotrek
W201 2.0 D 72KM 53kW
Z przodu ok, choć ja przy wzroście 185cm zahaczałem o sufit. Z tylu masakra, auto jest dość duże z zewnątrz, ale to tylko pozory, bo w środku ciaśniutkie (nie bez powodu nazywany przez niektórych \"baby-mercedes\")
~Tomasz
W201 2.0 D 72KM 53kW
Z przodu rewelacja. Mam 190cm wzrostu siedzę wygodnie i jest jeszcze możliwość odsunięcia fotela do tyłu. Z tyłu miejsca sporo ale czterech takich jak ja może mieć problemy.

Usterki Mercedes 190

Mercedes 190 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~lisuu
W201 2.0 D 72KM 53kW
Przednie fotele super wygodne...nawet ciągła jazda 400 km nie męczy...z tyłu już gorzej fotele wygodne ale brakuje miejsca na nogi jak kierowca ma powyżej 180 cm wzrostu.