Lista ocen Mercedes CLA C117 Coupe Facelifting (7) - Widoczność

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Coupe Facelifting 1.6 200 156KM 115kW
Do widoczności do przodu nie mam zastrzeżeń, słupek A jest akceptowalny. Lusterka bardzo duże jak to w Mercedesie, oba lusterka z zakrzywioną perspektywą na krańcach, dzięki czemu raczej nie ma martwej strefy, więc jest naprawdę dobrze. Widoczność do tyłu, cóż, przeciętna, wszak to Coupe, ale czujniki parkowania mocno pomagają. Niestety nie mam kamery cofania i to coś czego mi nieco brakuje, bo przydatna jest szczególnie gdy się wyjeżdża tyłem...
~Vivaro
Coupe Facelifting 2.0 220 184KM 135kW
Jestem dosyć wysoki (prawie 1,90m) i mam problem z widocznością do góry przy najniżej położonym fotelu. Muszę się mocno wychylać żeby zobaczyć światła. Przednia szyba jest dosyć niska. Z tyłu widać słabo ale pomaga kamerka. Lusterka są niezłe chociaż mają dla mnie mały zakres regulacji. Lewe mam ustawione na maksa do jednej krawędzi i jeszcze delikatnie bym je przesunął. Czujniki parkowania pomagają omijać przeszkody bez kontaktu.
~kamkru
Coupe Facelifting 2.0 250 Sport 218KM 160kW
Widok do przodu bez zarzutów. Przód boki ograniczony przez dość grube słupki. Tył dość ograniczony (minusem jest mocno odbijające się w tylnej szybie światło stopu - po zmroku rozprasza na wstecznym lusterku).
~Cezi
Coupe Facelifting 2.0 250 211KM 155kW
Bardzo dobre ustawienie wszystkich slupkow, pochulona szyba przednia mozna stawac pod samymi swiatlami i wszystko widac
~Marek
Coupe Facelifting 2.0 250 211KM 155kW
Bardzo małe pole widzenia kierowcy.
~andrzej
Coupe Facelifting 2.0 220 184KM 135kW
super jak Ci ciasno kup dzitkowoz np superba
~andrzej
Jak na auto coupe super