Lista ocen Mercedes CLA C117 Coupe (6) - Ergonomia

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~czołgista
Coupe 2.0 250 211KM 155kW
Nie mam uwag wszystko na swoim miejscu, wygonie operuje się wszelkimi przyciskami i manetkami. Zachar narzekał na pokrętło do obsługi multimediów, że za blisko. Dla mnie leży znakomicie. W porównaniu do poprzedniego auta, wygodniej leżała moja prawa noga. W meśku opiera się o dosyć twardy plastik.
~K
Coupe 1.6 200 156KM 115kW
Bagażnik wbrew pozorom spory i pakowny. Mankamentem jest nieduży otwór bagażnika - wynik prowadzenia linii nadwozia. Wszystkie przełączniki w zasięgu ręki, rozplanowane z głową, przyjemne w dotyku. Schowek przed pasażerem niewielki.
~arek9977
Coupe 1.6 200 156KM 115kW
gdyby nie dziwne rozwiązanie z umiejscowieniem sterowania zmianą biegów przy kierownicy co z kolei wymusiło sterowanie wycieraczkami w drźwigni kierunkowskazów byłoby bardzo dobrze
~Żuczek
Coupe 1.6 200 156KM 115kW
Przyciski łatwo dostępne, pod ręką. Pakiet schowków jak najbardziej się przydaje. Nic nie trzeszczy, nic nie stuka po prawie 2 latach użytkowania. Oby tak dalej
~:)
Coupe 2.0 250 211KM 155kW
Poprawnie. Spory schowek w podłokietniku, bardzo dobre holdery na napoje, fajny schowek zamiast lewarka skrzyni biegów. Absolutnie nie ma na co narzekać.
~Piotr
Coupe 2.0 250 211KM 155kW
Paskudny, mały, niedotykowy ekran. Sterowanie uciążliwe.
Mercedes CLA C117 Coupe