Lista ocen Mercedes GLK Off-roader (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Elc
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Hm... ciężko mi określić, jest wygodnie, ale tylko ok, żadnych superlatyw. Z przodu miejsca wystarczająco, z tyło ciaśniej, 2 dzieci ma wygodnie, ale bagażnik jest zdecydowanie najsłabszym punktem, jest za mały. Niby ma 450l, ale w Volvo (które niby też miało ok. 450l) bagażnik był chyba bez przesady 2 razy większy. Brakuję mi też ławeczki z dzielonej tylnej klapy jaka była w XC90. Za to ma elektrycznie otwieranie klapy bagażnika i to jest...
~Rico
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
dziwna sprawa - miałem problem ze znalezieniem odpowiedniej pozycji stóp, jest wrażenie, jakby cały układ pedałów był przesunięty za bardzo w lewo, być może kwestia przyzwyczajenia do Audi. Brakuje podstopnicy na lewą stopę (automat). Przestrzeń pasażerska z tyłu skromna - ale nie takie były moje potrzeby - liczyłem się z tym.
~Artman
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Piszę dobrze ale kierowca + obok idealnie, dobrze jest z tyłu i nie gorzej niż w innych Suvach, nie wiele osób wie, że nawet dryblas spokojnie mieści się z tyłu, stopy bez problemu można wsunąć pod przednie fotele i jest luzik. Ale trzeba trochę się znać i pojeździć zamiast bezsensownie malkątencić
~ŁySy
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Z przodu ok ale rewelacji nie ma co do tylu - jak dla mnie pozodtawia wiele do zyczenia. Jak ktos lubi jezdzic z daleko odsunietym fotelem z przodu to z tylu jaest bardzo malo miejsca a auto nie jest takie male.
~PRZEMO
Off-roader 2.1 250 CDI 4MATIC BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
LIPA mało miejsca ale coż coś za coś jest napęd na 4x4 i 500Nm więc traktuję to jako rekompensatę Fotele z przodu coż wygoda niestety na dłuższe trasy duży minus w E klasie to była wygoda
~Zawiedziony
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Auto małe ale miejsca wystarczy.Za to zbiornik paliwa to kolejna pomyłka.59 litrów pojemności to jest zrobienie na złość kierowcy.A miejsca jest dosyć na dużo większy bak!
~1Unruhe1
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera z przodu na 5 Jak wspomniałem z tyłu dla 2 też na 5 ale 3 osoby z tyłu tylko na krótkie trasy bo będą się męczyć
~Marcin
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Autko na 4 osoby jest komfortowe. Przy 5 osobie to tak jak w większości aut - trzeba by się z tyłu gnieść.
~Marcin
Dziennik kosztów dla Mercedes GLK Off-roader
~Artur
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Z tyłu ciasnota. Wąskie tylnie dzrwi, nie wygodne wsiadanie i wysiadanie. Przód bez zastrzeżen.
Mercedes GLK Off-roader