Lista ocen Mercedes GLK Off-roader (14) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Pewnie dałoby się lepiej. Ale w końcu czymś trzeba uzasadnić różnicę w cenie do ML, czy GL. Tam jest penie cicho całkiem. Tutaj, powyżej 200km/h słychć wiatr. Ale nie na tyle, żeby na to narzekać. Mam szklany dach i tu warto napisać, że nie widziałem tak cichego szyberdachu. Nie trzeszczy, nie szumi. Nie trzeba go zasłaniać roletką, bo to nic nie zmienia. Super
~Marcin
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Wyciszenie jak na Suva jest bardzo dobre. Przy prędkości 140km/h normalnie się rozmawia. Wyciszenie jest dla mnie bardzo ważnym czynnikiem przy zakupie auta i nie kupiłbym głośnego aczkolwiek zamierzam jeszczego dodatkowo wygłuszyć, żeby mieć jak w Rolls Royce'ie.
~Marcin
~Artur_R
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Pewnego razy w garażu wydawało mi się, że już zgasiłem silnik , ale jak otworzyłem drzwi aby wysiąść zorientowałem się że silnik jeszcze pracuje.
~Tom
Off-roader 3.5 350 4MATIC 272KM 200kW
auto jest dobrze wyciszone i nawet przy większych obrotach silnika do wnętrza dochodzi tylko miły dla ucha gang z silnika i wydechów
~Rico
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Noooo tu duże brawa - nie słyszałem cichszego diesla. Wnętrze jest bardziej wyciszone niż w mojej poprzedniej A6 3.2 benzyna...
~ŁySy
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Przy wiekszych predkoscich czuc " kanciasta " bude GLK :)
~Elc
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Bardzo dobre, silnika prawie nie słychać, żadnych drgań, tutaj rewelacja.
~1Unruhe1
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Nawet przy 200 km/h jest bardzo przyzwoicie.
~Kawaler
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
powyżej 180 tragedia ( rozczarowal mnie ten wóz ! )
Mercedes GLK Off-roader