Lista ocen Mercedes GLK Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW 2010-2011 (5) - Ergonomia

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Kierownica zdecydowanie za wielka i za cienka. Zmienię ją na taką jaka jest w E-coupe w pakiecie AMG. Do tego kierownica zasłania kontrolki kierunkowskazów. To nie dramat, ale za takie pieniądze i od takiej marki oczekiwał bym braku podobnych baboli. Choć w BMW 5 też nie widziałem jednej z kontrolek. Poza tym wszystko w zasięgu ręki. Dobry system sterowania Command APS. Polecam automatyczne zamykanie bagażnika. Ekstra rzecz. Ułatwia życie.
~Marcin
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Wsyzstko super, nie ma się do czego doczepić. No może jedynie do bagażnika, który mógłby być większy. Na co dzien spokojnie wystarcza, ale na narty czy długie wyprawy zabieram Boxa dachowego, który rozwiązuje problem. Bagażnik i spalanie to moim zdaniem jedyne dwie wady tego autka.
~Marcin
~ŁySy
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Jak jezdzisz MB to sie w nim odnajdziesz, jezeli nie chwile wszystkiego poszukasz, system sterowania calym radiem i gadzetami wymaga dla mnie mega dopracowania, pozatym pakowanie karty PCIMCIa do samochodu w roku 2010 to troche paranoja. nie mozna bylo SD ?
~1Unruhe1
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Miejsca z przodu pod dostatkiem nawet dla wysokich osób. Z tylu 2 osoby ok ale 3 to już będzie ciasno. Jeżeli ktoś planuje zakup auta dla 5 osobowej rodziny to nie polecam. Wtedy lepiej pomyśleć o GL
Mercedes GLK Off-roader