Ocena kierowcy - Mercedes Klasa A W168

Silnik 1.7 CDI 95KM 70kW
Rok produkcji 2002
Okres użytkowania: 5 lat
Mercedes Klasa A W168 1.7 CDI 95KM 70kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
auto mnie rozczarowało ,jeżdzi to jest ok ale jak się zacznie sypac !'fakt efektowny wygląd w środku dużo miejsca zwłaszcza z tyłu,ale wady przeważają zwłaszcza duża awaryjność przez pięć lat awarie ,dwa razy wkład stacyjki tarcze hamulcowe ,amortyzatory ,pasek napędu alternatora,zamek bagażnika,sworzen wachacza,ina koniec wydmuchana podładka pod wtryskiem ,a ijeszcze zardzewiały tylne błotniki .Dużotego a zrobiłem zaledwie 25tys km przez 5 lat ,duża wieksza awaryjność niż opla astre ,który miałem wczesniej z 1992 przeż 10 lat, takie awarie w mercu
głośna praca w porównaniu do astry ale tam był silnik isuzu o ,podobnym przebiegu ,pewnie napęd rozrzadu na łańcuch robi swoje.dostęp do osprzętu masakra ,wiem bo wyjmowałem wtrysk!
nie miałem kłopotu
kiepskie zawieszenie ciągłe coś stuka skrzypi po jakimś czasie można się przyzwyczaić przedtem jeżdzlłem astrą ipo zmianie to było rozczarowanie,ale dobrze trzyma się drogi
przednie słupki szerokie zasłaniają widoczność,jak pieszy wejdzie na pasy można nie zauważyć ,mało brakowało!
fotele niezbyt wygodne plus wyżej się siedzi
dałem max ,w wersji long dłuższy.około 25 cm pasażer z tyłu może wyprostowac nogi,wyjęcie tylnych siedzeń jest bardzo proste i można z tyłu spac ,równa podłoga ,ja też przewożiłem rower
na dłuższych trasach męczy hałas
awaryjność
jak wyżej
upier...wy zamek bagażnika robiłem dwa razy ,główny element z plastiku ! i pęka bo przenosi dużą siłę,wymiana żarówki fatalny dostęp
awaria silnika i zawieszenia

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 CDI 95KM 70kW [l/100km]