Lista ocen Mercedes Klasa A W168 (265)

3,4
~olos47@wp.pl
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Mercedes mial dobry pomysl na auto, wykonanie juz znacznie gorsze. Pierwsza A-klasa jest ofiara mercedesa, ktory pierwszy raz wkraczal do tego segmentu. Nie udalo sie urzeczywistnic dobrego pomyslu w praktyce. Autem jezdzi sie przyjemnie, ale wykonanie i materialy uzyte w tym samochodzie mocno podwazaja prestiz marki.
~M3
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Wrażenie jak najbardziej pozytywne. Auto warte swojej ceny, wszystko wykonane z dbałością o szczegóły, żadnych pół-środków - jak na Mercedesa przystało. Auto z przeznaczeniem dla każdego, postrzegany jako nieco-damskie auto sprawi frajdę także młodzieńcowi, a starsza osoba znajdzie tu komfort (pozycja za kierownicą!) i ekonomiczność. Naprawdę uniwersalny samochód. Pierwszy mój Mercedes-Benz zdał egzamin i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że...
3,8
~wojczek
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
zimny glosny,pozniej klekot w normie ,w trasie poziom halasu jak w benzyniaku,lekka turbodziura pozniej ciagnie OK,czasami zakopci poki turbo nie wkreci obrotow,elastycznosc jak w dieslu-nie trzeba za czesto "mieszac" drazkiem zmiany biegow; mogloby byc lepsze wyciszenie komory silnika (Silnik)
~sebastian_sz@NOSPAMpoczta.onet.pl
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Nigdy mnie nie zawiódł. Jest bardzo łatwy w prowadzeniu i manewrowaniu na parkingu, 3,6 m długości robi swoje! Do tego świetny design. Niestety szybko się brudzi tył... :-) Ma pewne denerwujące cechy, do których trzeba się przyzwyczaić, np. pilot-kluczyk centralnego zamka działa z bliskiej odległości i najlepiej z boku lub przodu, od bagażnika ciężko to działa. Uważam, że jest to jeden z najlepszych...
2,2
~koleżanka
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Bardzo się rozczarowałam tym samochodem, jest to taki plastikowy samochodzik, nadkola ma plastikowe, częste naprawy u mechaników, dużo nerwówki
~Szymon
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Samochód świetnie opracowany, dużo miejsca w środku, dużo bajerów w postaci wyposażenia dodatkowego, systemy bezpieczeństwa. Czuję się lepiej niż w autach tej samej klasy z tamtych lat.
3,5
~Many111
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Autko świetnie sprawdza się do miasta. Na trasy też całkiem nieźle daje radę, ale trzeba uważać przy wyprzedzaniu TIRów i przy silniejszym wietrze, bo trochę rzuca. Jest małe, ale bardzo pakowne, dodatkowo można złożyć tylne siedzenia i wyjąć tylną roletę tak, aby uzyskać jeszcze więcej miejsca. Jedyne, co może denerwować to trzeszczące plastiki i bardzo twarde zawieszenie, przez które czuć prawie każdą dziurę. Reszta bez zarzutów
~piotr
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Napisał bym, że doskonale ale nigdy tak nie jest i nie będzie. Pojazdy się psują i jak wszyscy starzeja więc zawsze coś można w nich znaleść i jak mówią \"do czgoś się doczepić\". Ogólnie powiem, że: inzynierowie staneli na wysokości i zrobili dobrą robote.
3,1
~ja
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Ciekawe auto, z dobrym silnikiem i możliwością dowolnego \"aranżowania\" wnętrza. Niestety, dość awaryjny i ciężki w naprawach. Jeżeli, ktoś zdecyduje się na zakup to ważne jest dokładne sprawdzenie auta ponieważ egzemplarz zaniedbany z pewnością będzie generował wysokie koszty napraw (robocizna). Auto posiada tyle samo plusów co i minusów, no może z lekka przewagą na minus ale mimo to, bardzo miło wspominam to auto.
3,1
~mike
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Auta nie polecam. dobre dla żony mechanika. w zasadzie do miasta nie jest takie złe - choć niewygodne i niezbyt ekonomiczne. Żaden mechanik nie chce tego naprawiać - do wielu napraw trzeba wyjmować silnik. Na elektryce nikt się prawie nie zna. Przyspieszenie ma dobre i wszędzie zaparkujesz, ale moim zdaniemnie warto. Jedne z mechaników powiedział mi że lepsze jest punto.