Mercedes Klasa A W169 Coupe 200 Turbo 193KM 2004-2010 - Oceń swoje auto

Coupe
200 Turbo 193KM 2004-2010

Ocena Mercedes Klasa A W169 Coupe 200 Turbo 193KM 2004-2010

Mercedes Klasa A W169 Coupe 200 Turbo 193KM 2004-2010

z przebiegiem 73 000 km, wyprodukowany w 2007 roku, manualna skrzynia biegów
piczy
dodał ocenę 20.01.2013 15:54:47, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto mazda 323f

moim zdaniem super autko do miasta i na trasę, uniwersalne, ładne, szybkie, niepozorne tylko napis turbo zdradza że to coś więcej

silnik wyrywa do przodu praktycznie z każdych obrotów w mieście trzeba obchodzić się z nim delikatnie ponieważ jest bardzo narwisty

precyzyjna ale trochę za miękka do sportowej jazdy no ale w końcu to mercedes a nie sportowe gti

auto dobrze trzyma się drogi ale jest wysokie przez co trzeba uważać przy bocznych podmuchach wiatru

siedzisz wysoko, szyby duże, autko zwarte i krótkie, nawet mogę popatrzeć sobie w niebo przez panoramiczny dach

wrzystko pod ręką i proste w obsłudze, pomaga kierownica wielofunkcyjna

jest w porządku, auto szybko się nagrzewa, szyby szybko odparowują

jest więcej miejsca niż w wielu autach wyższych klas, bardzo miłe zaskoczenie

moim zdaniem jak na tą klasę to doskonałe, silnika na niskich obrotach nie słychać a jak dajesz mu w gaz to przyjemnie mruczy

7-9 litrów jazda mieszana, potem dopiszę bardziej szegułowe dane

w tym przedziale cenowym nic lepszego nie było, jakość wykonania super, wszystko miękkie, przyjemne w dotyku i silnik który jest w zupełności wystarczający do tego auta, naprawdę jestem zadowolony

za krótko go mam

za krótko go mam

Spalanie 200 Turbo 193KM 2004-2010

Pb [l/100km]
7,8

7,5

9,0

7,0

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

autko waży trochę ponad 1200kg i ma prawie 200PS

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 200 Turbo 193KM 2004-2010