Lista ocen Mercedes Klasa C (1069)

~rych
Kombi T202 2.4 170KM 125kW
samochód jest w wersji elegance - pełny wypas, ma trochę duży silnik i przez to dużo pali ( laguna 1.8 16V paliła do 10 l. gazu), ale to mój wybór. Ja zawsze wolę samochody duże i wygodne, choćby były kilkuletnie - a tylko na takie mnie stać
~chefren@poczta.fm
Kombi T202 2.3 150KM 110kW
Wózek mimo technologicznego zaawansowania łatwy do wyjęcia z ulicy jak Polonez. Trzeba zainwestować albo w GPS albo nocnego stróża ze sforą psów. Rzuca się w oczy i może to jego największy problem. Jak na markę przystało serwis wysączy z nas całą krew.
2,9
~DeWu15
Mercedes Klasa C W203
Sedan W203 2.0 (C 180) 129KM 95kW
Jedynym plusem jest komfort jazdy. Ciągłe problemy z elektryką. Słabe blachy. Wszędzie rdza. Miałem go 2 lata od przebiegu 195 tys i zrobiłem ledwo 20 tys. Żałuję, że próbowałem go odratować. Na szczęście już się go pozbyłem.
~woodax
Sedan W202 2.2 D 95KM 70kW
Nigdy nie z mojej winy nie stanął w trasie, psują się drobnostki. Jest ślamazarny (wyprzedzanie to śmierć w oczach) ale miałem tego świadomość przy kupnie, więc nie jest to wada. Gdybym miał kupować jeszcze raz poszukałbym trochę mocniejszej wersji z klimatyzacją.
~Piotrek82
Kombi T202 2.2 CDI 125KM 92kW
Mimo jakichś tam wad jak przy kadym aucie jestem z niego bardzo zadowolony. Wygodne, oszczędne i mało awaryjne autko. POLECAM.
4,1
~jpasztal@interia.pl
Sedan W202 2.0 136KM 100kW
komentowałem już 2 lata temu - generalnie jestem zadowolony choć dla mnie chyba za duży, brak poważnych usterek, choć w aucie używanym trzeba się nastawić na pewne wydatki; komfort i zadowolenie z jazdy bardzo duże, radzę uważać z przeróbkami - ale to raczej wina naszych fachowców
~Roger84
Sedan W202 2.2 CDI 125KM 92kW
Samochód dla osoby lubiącej dostojnie poruszać się po drogach. Nabiera dużego przyspieszenia dopiero na dużych obrotach przez co nie jest zdecydowanie samochodem dla sportowców. Znakomita pozycja za kierownicą, dobre spalanie i zupełna nie usterkowość.
~Marek
Sedan W202 2.3 Kompressor 193KM 142kW
Polecam to auto osobie która lubi jeździć kocha motoryzację, ceni niezawodność ,elegancję i nie przeszkadza mu spalanko 10litrów .Auto stare ,ale ma moc i elegancję.
2,8
~Krzyś
Kombi T202 2.0 CDI 102KM 75kW
Może nawet byłby po prostu przeciętny, ale za mit o najlepszym samochodzie zapłaciłem za dużo.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C
10,4
11,9
~mr.e@poczta.fm
Kombi T202 2.0 CDI 102KM 75kW
Silnik petarda. Troche zamulony na fabrycznym oprogramowaniu, po chip tuningu : 152 KM i 355 NM momentu. Pozwala mi to na zamykanie zegarów, przyspieszenie w 8,5 sek do setki i bezstresowe wyprzedzanie przy średnio niższym o 0,5 litra spalaniu. Przebieg 200 000 nie wskazuje ani śladu zuzycia. Problem jest taki że poprzedni właściciel zaczął żydzić na serwis i nie powymieniał kilku podstawowych materiałów eksploatacyjnych. Po wymianie auto... (Silnik)
Mercedes Klasa C