Lista ocen Mercedes Klasa C (1068)

~cordi7
Limuzyna 300 245KM 180kW
Swietne auto, po wielu latach nadal pod wzgledem komfortu jazdy, wyposazenia i dzialania asystentow zjadalo nowosci na sniadanie. Sam fakt, ze jezdzilem ponad 8 lat o czyms swiadczy :)
~Tomasz
Limuzyna 220 BlueTEC 170KM 125kW
Długo nie mogłem się przyzwyczaić do auta po zakupie. Po około 4 miesiącach było już ok. Teraz, po 5 latach... nie chcę innego auta. Bardzo wygodne na długie trasy, oszczędne, ciche. W mieście nie za wielkie do parkowania. Najlepsza skrzynia, która z silnikiem raptem 170KM daje bardzo dobrą dynamikę. Ponadto do dziś nie wymieniłem żadnej części mechanicznej poza klockami i tarczami!!! Co innego elektronika - chyba wymieniono na gwarancji...
3,2
~melquides78@o2.pl
Kombi T202 2.2 D 95KM 70kW
Pierwszy i ostatni Mercedes ! Jeżdżę średnio (ok. 35 - 40 tys rocznie) jeżdżę średnio szybko, z autami nie obchodzę się jak z jajkiem, ale robię regularne przeglądy (olej max. co 10 tys.) i jak coś stuka to konsultuję to u mechanika. Przy wyborze części sugeruję się raczej jakością. Auto sprowadziłem od pierwszego właściciela z pełną dokumentacją serwisową i niestety stosunek jakości do ponoszonych kosztów jest fatalny ! Eksploatacja 35 tys,...
~Proud MB owner :D
Sedan W202 2.2 D 95KM 70kW
Uważam, że brakuje opcji b.dobrze. Tak oceniam te auto pomimo jego wieku.
~Anonimowy Mercmaniak
Sedan W202 2.0 136KM 100kW
Auto posiada stonowaną linię nadwozia nawiązującą do większego brata modelu W140, co czyni go bardzo eleganckim i ponad czasowym. Bardzo zaawansowany technologicznie i nawet teraz nie ustępuje dzisiejszym pojazdom przede wszystkim w dziedzinie komfortu i prowadzenia auta.
4,1
~Pac3l
Mercedes Klasa C W204
Limuzyna 2.2 200 CDI 136KM 100kW
Auto może nie zaskakuje jakością wykonania, jak na mercedesa przystało awaryjność niska, koszty utrzymania jednak większe. C200 CDI skrzynia 5-automat. Daje przyjemność z jazdy, spala nie mało jak na swoje gabaryty i moc.
~bbula
Sedan W202 2.4 170KM 125kW
postawilem na doskonale,tak moze jestem w to auto zapatrzony,ale jest wygodne,dynamiczne,zaskakujaco zwrotne na parkingach i codziennie wozi moje 4 litery sprawiajac frajde na rondach jak deszcz popada itp.lepsze jak baba w pewnym sensie:)
~mietek
Sedan W202 2.5 D 113KM 83kW
Ten silnik tylko z automatem! Silnik na wyższych obrotach trochę warczy ale mnie to pasuje. Stara konstrukcja ale nie jednego HDi, TDI jest w stanie zmeczyć :). ten silnik jest stworzony na autostrde 170 km/h 3,500 obrotów a kręci do 4,500! Silnik ma ponad 200 tys. ale nie robi to na nim wrażenia wręcz przeciwnie im starszy tym lepszy! Wymieniłem przy 200 tys końcówki wtrysków, większość uszczelek aby go uszczelnić i dostał drugiego życia! (Silnik)
~bigol
Sedan W202 2.8 197KM 145kW
Gdyby nie te pierdoły z usterkami byłoby super. Ale poprzedni mietek był gorszy /C180/ lecz praktycznie nieusterkowy. Po tym oczekuję więcej.

Usterki Mercedes Klasa C

Mercedes Klasa C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,9
~MarekD
Limuzyna 160 129KM 95kW
Twarde, tłukące zawieszenie. Słaby silnik z turbo-dziurą potęgowaną przez fatalną pracę skrzyni (szarpie i głupieje z wyborem przełożeń). Tanie plastiki w kabinie i wszędzie czerń fortepianowa. Jeździłem kiedyś GLA, które było wspaniałe i sądziłem, że o dekadę nowsza klasa C będzie o klasę lepsza a to kompletne rozczarowanie. Nigdy nie wydałbym na to auto swoich pieniędzy.
Mercedes Klasa C