Lista ocen Mercedes Klasa C W203 (159) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 187 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~leniwiec
Sedan W203 1.8 129KM 95kW
Auto przeznaczone dla 4 rosłych osób lub 2 rodziców plus 2 foteliki z tyłu. Bardzo wygodne fotele jazda po 8 godzin dziennie nie stanowi problemu dla kręgosłupa. Duży zakres regulacji foteli- jeśli moja żona mówi że jej "odpowiada" to jest to dla mnie certyfikat najwyższej jakości. Mój starszy syn także jest zadowolony, gdyż po wpięciu fotelika na środkowe siedzenie widzi co się dzieje prze przednią szybę... a młodszy natomiast woli starą...
~kamyk
Sedan W203 1.8 (C 180 Kompressor) 143KM 105kW
nie należe do najmniejszych ale w śrdoku czuje się mfortowo, trzeba się przyzwyczaić do wsiadania i wysiadania ale za kierownicą pozycja dobra, trzeba się przyzwyczaić do położenia wyłączników szyb o niestety odchylać lewe kolanko jak się chce pogrzebać ale cóż wszyscy mamy jakieś wady nie przeszkadza to zbytnio bo tych wyłączników używa się żdako
~Dawid
Coupe W203 2.0 (C 180) 129KM 95kW
Z przodu da się odsunąć fotel do absurdalnie dalekiej pozycji, miejsca na nogi nie zabraknie. W rzędzie za sobą zmieszczą się 2 średnich rozmiarów osoby i zostanie jeszcze minimalna ilość miejsca. Jako kierowca czuję się dość "opakowany" przez samochód, ale to kwestia gustu - może więc być to zaleta lub wada.
~look
Sedan W203 2.7 (C 270 CDI) 170KM 125kW
Cóż, auto jest dość ciasne, skrojone raczej dla kierowcy a nie jako samochód rodzinny. Tylny napęd, silnik cofnięty głęboko, wszędzie spora ilość wygłuszeń - to wszystko zajmuje miejsce. Coś za coś. Poza tym to konstrukcja sprzed blisko 20 lat - wtedy wszystko wyglądało inaczej. Ale czy gorzej?
~Adrian
Coupe W203 2.1 (C 220 CDI) 143KM 105kW
Jestem wysoki 190+ auto było dla mnie idealne. Za mną spokojnie mieścił się pasażer a ja jeszcze miałem miejsce żeby się cofnąć do tyłu, bardzo długie szyny mają te fotele. Pasażerowie nigdy nie narzekali. Jedynym i największym minusem jeśli chodzi o ten punkt jest to że samochód jest 4 osobowy...
~gros2
Sedan W203 2.1 (C 220 CDI) 150KM 110kW
Samochod dla mlodej rodziny 2+1 oczywiscie dwojka dzieci tez sie zmiesci ale to sedan wiec nie licz ze zapakujesz dwa wozki do bagaznika. Z przodu fotele mozna tak ustawic ze 2 metrowa osoba wygodnie usiadzie i napewno nie bedzie narzekala. Z tylu juz tak wesolo nie jest.
~kraver_wawa@op.pl
Sedan W203 2.1 (C 220 CDI) 150KM 110kW
Przestrzeni na pewno mogłoby być trochę więcej, ale trzeba porównywać z konkurentami z tych samych lat - nie widzę zdecydowanie przestronniejszych samochodów w tej klasie. Nawet obecny model W204 nie jest dużo przestronniejszy, więc jest nieźle.
~Beny
Sedan W203 2.1 (C 200 CDI) 116KM 85kW
Nie oszukujmy się to jest C klasa :) dla kierowcy mimo że jestem wysoki jest naprawde ok, fotel ma regulacje elektryczną góra dół oparcie, jeżdrzę na najniższym ustawieniu i jest elegancja. Autko wygodne dla 4 osób - 5 to dodatkowo. Chcesz więcej kup E :)
~MARIUSZ.SEWERYN@GMAIL.COM
Coupe W203 2.1 (C 220 CDI) 143KM 105kW
AUTO MA HOMOLOGACJE NA 4 OSOBY, JEST 2-DRZWIOWE.JESLI KTOŚ JEZDZIL MALUCHEM TO WIE JAK WYGLADA WSIADANIE DO TYLU.ALE JAK JUZ SIE SIEDZI TO JEST IDEALNIE, ILOSC MIEJSCA WYSTARCZAJACA, SPOKOJNIE 3 OSOBY Z TYLU MOGA PODRÓŻOWA BARDZO WYGODNIE
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W203
7,8
10,3
12,4
~Artur Z
Coupe W203 2.3 (C 230 Kompressor) 197KM 145kW
Bardzo dużo miejsca w środku, mam 195 cm wzrostu i tym samochodem można spokojnie jechać w 4 osoby dorosłe. Bardzo mnie to zaskoczyło jak można zaprojektować wóz który ilością miejsca deklasuje wiele 4 drzwiowych niedużych sedanów