Lista ocen Mercedes Klasa C W204 (54) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~d
Kombi T204 1.8 200 K 184KM 135kW
Kupiłem po sporym jak na mietka rabacie + koszt na firmę. Do tego dochodzi 100% odliczenia vatu (kratka - swoją drogą całkiem zgrabna i pies nie ma szans przeskoczyć:) W sumie wyszło minimalnie taniej niż alfa po rabacie - ale to już za sprawą odliczenia 100% vatu (uwierzcie lub nie:) - bo tam nie da się kratki włożyć i dużo taniej niż bmw - tez nie da się kratki wstawić (nawet gdyby było tyle samo i tak bym wziął c klasę).
~Tomek
Limuzyna 1.8 200 K 184KM 135kW
Zero. Do stosunku (matematycznego) licznik powinien być większy niż zero. W przypadku tego mesia masz licznik równy zero, a mianownik równy +200.000 zł przy biednym wyposażeniu. ODRADZAM, unikajcie tego samochodu. Mój pierwszy i ostatni mesiek. Moja noga tam nie postanie, jak pomyślę o tych ich \"serwisach\", to po roku od sprzedania auta mnie jeszcze telepie. Tata Corporejszym ma lepsze serwisy!
~Majkel
Limuzyna Facelifting 200 CGI BlueEFFICIENCY 184KM 135kW
Dla mnie bomba, stosunek idealny. Za 55k dostałem wszystkie niezbędne mi opcje wyposażenia + silnik 184 km + automat + dobre wyciszenie. Około rok szukałem nowego samochodu ale każda kalkulacja/wizyta w salonie kończyła się na tym, że muszę wydać ok .120k a i tak czegoś zawsze będzie brakowało. No i mam 10-letniego Merca - dopóki nic grubego nie walnie to best deal ever.
~kawał byka
Coupe 250 BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
Z jednej strony skóra i bajery, a z drugiej można zauważyć twarde plastiki w kabinie, więc jakość tworzyw zupełnie przeciętna. Nie rozumiem tych ochów i achów nad niemiecką jakością wnętrz, bo spokojnie można ją porównać do innych marek, niekoniecznie niemieckich (zresztą podobnie jest z BMW -opinie wygłaszane przez germanofilów).
~Jasion
Limuzyna 1.8 200 K 184KM 135kW
Stosunek jest pomiędzy przeciętnym a dobrym, na samochód trzeba wydać ponad 140tyś jeśli się zliczy wszystko ,a to dość dużo jak na stosunkowo małe auto za tą cenę mogli jeszcze dodać lepszy system nagłaśniający, ale nie ma co narzekać bo bądź co bądź to Mercedes
~Szymcio
Limuzyna Facelifting 200 CDI BlueEFFICIENCY 136KM 100kW
Stosunek jakość/cena oceniam wysoko. Samochód jest luksusowy, elegancki, komfortowy, poprawnie wykonany, cichy, ekonomiczny. Może jest droższy od Jaguara czy Lexusa, ale płacimy za jakość i logo firmy, która nigdy nie otarła się o bankructwo.
~milkor
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
Na rynku wtórnym jest sporo tych aut i ceny są różne, zależy od stanu danego egzemplarza. Ja za 5 latka avangadre z pakietem AMG zapłaciłem 60 tys, patrząc na jakość auta jakie dostałem, uważam że warto. Nowego z salonu by,mm nie kupił
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
Ja za swój zapłaciłem bardzo dobrą cenę, więc nie narzekam, ale 160.000 PLN raczej za nówkę sztukę bym nie dał- i szukałbym pośród samochodów z tzw. leasingu pracowniczego Mercedesa w cenie rzędu 100.000- 120.000 PLN za max. roczne auto na gwarancji! :)
~PP_FF
Limuzyna 1.6 180 K BlueEFFICIENCY 156KM 115kW
Mercedes to klasa premium. W podstawowej wersji C klasy mamy wyposażenie jakie w innych markach zwykłych nie występuje albo trzeba dopłacać. Przy wyprzedaży rocznika można kupić to auto naprawdę w atrakcyjnej cenie.
~mmpro 2
Kombi T204 AMG 63 AMG 457KM 336kW
Za dobrze wyposażony bezwypadkowy egzemplarz z niewielkim przebiegiem trzeba zapłacić więcej niż za s63 amg z tego samego rocznika. Jest drogo ale to naprwdę świetny wóz wart tych pieniędzy.