Lista ocen Mercedes Klasa C W204 (49) - Widoczność

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mmpro
Kombi T204 3.0 300 231KM 170kW
Niewielkie tylne szyby i szerokie słupki nieco przeszkadzają przy cofaniu. Na szczęście są czujniki parkowania - bardzo przydatna rzecz. Poza tym świetne ogromne lusterka. To mój pierwszy mercedes i lubię ten \"celownik\" na masce. Jednak może on być źródłem wydatków ponieważ pod pracą już dwa razy złamali mi gwiazdę. Nowa kosztuje 120zł.
~Mateusz
Limuzyna 1.8 180 K 156KM 115kW
Nie jest źle ale mogło być trochę lepiej,przeszkadza z przodu słupek jest gruby trochę zasłania widoczność po skosie ostatni zamontowałem samodzielnie czujniki cofania na tył i jest już lepiej,parę osób mówi mi dlaczego nie ma CELOWNIKA NA MASCE mam wersję Avantgarde i gwiazdę wkomponowaną w grill (Fajnie wygląda)
~Majkel
Limuzyna Facelifting 200 CGI BlueEFFICIENCY 184KM 135kW
Adekwatna do typu auta - trochę słabiej z tyłu ( kamery niestety brak) ale ogólnie nie narzekam. Jeżeli chodzi o światła to w wyposażeniu są Xenony skrętne - matkobosko jak to świeci! Adaptacyjny system świateł potrafią zamulić przy niepogodzie, poza tym kolejny przydatny bajer.
~rocznik 1955
Limuzyna 1.8 180 K 156KM 115kW
Bardzo dobra widoczność do przodu, słupki boczne nic nie zasłaniają. Na boki i do tyłu też nie mam zastrzeżeń. Układ PARKTRONIC wykrywa przeszkody z przodu i tyłu do ok. 20 cm. Lusterka automatycznie przyciemniane, dobrze ukazuja sytuacje z boku pojazdu.
~Szymcio
Limuzyna Facelifting 200 CDI BlueEFFICIENCY 136KM 100kW
Nie jest to już widoczność znana z słynnego Mercedesa W201, czyli protoplasty Klasy C. Przez tylną szybę nie widać gdzie kończy się samochód, a tylnych zagłówków nie da się opuścić z pozycji kierowcy jak w modelu Klasy E.
~bikepromotor
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
Tutaj nic szczególnego. Po prostu nic nie przeszkadza szczególnie. Słupki normalnych rozmiarów. Wielkość szyb wystarczająca (osobiście nie lubię trendu malutkich szybek i ogromnych powierzchni blachy karoserii, jak w czołgu).
~Krzyś
Kombi T204 Facelifting 180 BlueEFFICIENCY 156KM 115kW
Dobrze ze względu na wersję Avangarde która jest obniżona od Elegance i tym samym twardsza co nie znaczy, że nie wygodna. (Jeździłem Elegance i stąd porównanie)
~Pac3l
Limuzyna 2.2 200 CDI 136KM 100kW
Jest dobrze lusterka dobre, widok na boki troszkę zasłania słupek A, natomiast tragedii nie ma. Ogólnie auto zapewnia dobrą widoczność.
~Damian
Limuzyna 3.5 350 272KM 200kW
Lampy mają swoje lata i z pierwszych roczników trzeba regenerować lub wymienić. Bo widoczność w nocy będzie słaba.
~Merc
Kombi T204 1.6 180 K BlueEFFICIENCY 156KM 115kW
Siedzi się dość nisko i przy skręcie trzeba się wychylać żeby wszystko widzieć szczególnie jak obok siedzi pasażer-odejmuję gwiazdkę.