Lista ocen Mercedes Klasa C W204 (63) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~il Dottore
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
To jest chyba obok foteli największa różnica in minus w stosunku do E-klasy. Wyciszenie jest OK podczas jazdy ale podczas przyspieszania słychać silnik, a gdy pada deszcz: krople walące o blachę. E-klasa jest DUŻO LEPIEJ wyciszona! Generalnie nie jest źle ale różnica in minus w stosunku do E-klasy jest wyraźna. Szczególnie chodzi o izolację akustyczną dachu i silnika. To trzeba poprawić bo C-klasa też tania nie jest. Natomiast podczas jazdy -...
~Marek i Anna
Limuzyna 2.2 200 CDI 136KM 100kW
Auto jest doskonale wykończone przynajmniej w wersji AVANTGARDE. Nie wiem ale odnieśliśmy wrażenie i chbya nie tylko my na tym forum iż wersja AVANTGARDE zupełnie inaczej jest wyciszona od wersji CLASSIC CZY ELEGANCE. Jeden z mechaników powiedział iż wersja AVANTGARDE ma lepsze materiały tłumiące wnętrze i faktycznie coś w tym jest gdyż jadąc nawet blisko 200km /h na autostradzie nie czuć tych szumów jakie mieliśmy na jeździe testowej przy...
~mmpro
Kombi T204 3.0 300 231KM 170kW
Przy dużych prędkościach szumy powietrza stają się uciążliwe. Mogłoby być lepiej. przy prędkości podróżnej 120-130kmh hałas nie jest męczący. Rzadko jeżdżę z prędkościami powyżej 180kmh jednak w tym samochodzie jest za głośno i jeszcze dochodzą jakieś stuki z okolic tunelu środkowego tak jakby osłona w podwoziu była źle przymocowana i przy takich prędkościach daje znać o swojej obecności.
~Merc
Kombi T204 1.6 180 K BlueEFFICIENCY 156KM 115kW
Jest nieźle, ale mogłoby być ciut lepiej. Akurat na ten parametr zwracam szczególną uwagę. Hałas jeżeli już występuje to jak jest wiatr i przy większych prędkościach np. 160km/h chociaż pewnie sporo zależy od opon. Ale i tak można spokojnie nawet wtedy słuchać muzyki. Silnik nie buczy bo jest długie przełożenie.
~Szymcio
Limuzyna Facelifting 200 CDI BlueEFFICIENCY 136KM 100kW
Podczas jazdy do kabiny nie dochodzą żadne niepokojące głosy a plastiki nie trzeszczą, jednakże przy wciśnięciu przycisków, znajdujących się na konsoli centralnej, potrafią pojawić się nieprzyjemne dźwięki skrzypiącego plastiku. Podczas jazdy autostradowej w samochodzie można rozmawiać bez niepotrzebnego krzyczenia.
~mmpro 2
Kombi T204 AMG 63 AMG 457KM 336kW
Wyciszenie lepsze niż przeciętnie w samochodach, chociaż przy wysokich prędkościach jest głośno, no i cały czas słychać wydech co przy długiej trasie bywa męczące. Ale raczej nie chciałbym lepszego wyciszenia :) Dźwięk silnika sprawia, że nie chce się słuchać radia tylko cały czas przyspieszać.
~Majkel
Limuzyna Facelifting 200 CGI BlueEFFICIENCY 184KM 135kW
Fantastyczne! Po Swifcie, w którym hałas był niemiłosierny, szukając auta zwracałem szczególną uwagę na poziom db w kabinie i znalazłem co chciałem. W tym aucie głośniej się robi dopiero przy prędkościach autostradowych 140km/h ale od czego jest Harman/Kardon.
~bikepromotor
Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW
No dajmy tu ocenę najwyższą, bo w aucie panuje po prostu spokój i tego właśnie oczekiwałem od Mercedesa - Audi A4 takiego poczucia mi nie dawał. Szumy powietrza mało słyszalne, silnik też ok, a zawieszenie jest bardzo ciche.
~d
Kombi T204 1.8 200 K 184KM 135kW
generalnie tego się spodziewałem. wyciszenie b. dobre, ale na zewnątrz huk powietrza które opływa samochód. Nie otwieram okien w trakcie jazdy więc ok - ale jak ktoś lubi to potwierdzam plotki - ogromny huk. Wyciszenie silnika ok.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W204
8,1
10,3
11,8
~Jasion
Limuzyna 1.8 200 K 184KM 135kW
Bardzo dobre dopóki nie otworzy się okna podczas jazdy. Z tego co wiem taki sam problem ma nowa S klasa. A mianowicie jak się otworzy okno to słychać paraliżujący huk powietrza uderzającego o powierzchnie samochodu