Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Kombi S210 (45) - Ergonomia

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~S210 2.0 Kompressor 186KM
Kombi S210 2.0 Kompressor 192KM 141kW
Ergonomia: Mercedes-Benz. Myślę, że zbyt wiele nie trzeba tłumaczyć. Jeżeli ktoś nie miał okazji prowadzić/być pasażerem dobrego W210/S210, zapewniam go, że nigdy więcej nie przesiądzie się do innej marki. Co tu dużo gadać: Mercedes-Benz, był i jest królem wszystkich samochodów. Najwyższej klasy elementy wykończenia sprawiają, że pasażerowie czują się w nim bardzo komfortowo. W Mercedesie drewno jest drewnem, skóra jest skórą, a stal - stalą...
~drfaustus@wp.pl
Kombi S210 2.7 CDI 170KM 125kW
Jedyne zastrzezenia jakie mam to notoryczne \"padanie\" wyswietlaczy zegara i temperatury w modelach po liftingu (niedoswietlaja sie). Wiekszosc \"specjalistow\" naprawiajacych ta dolegliwosc powinno miec przydomek \"pseudo\". No i przy relingach z tylu nieznacznie zaczely sie pojawiac pierwsze oznaki rdzy...Na szczescie w moim przypadku, a w porownaniu do tego co sie slyszy wsrod innych uzytkownikow, sa to dosc male oznaki korozji.
~Piasek
Kombi S210 2.4 170KM 125kW
Wszystko co potrzebne do komfortowego podróżowania dla kierowcy i pasażerów. Przyzwyczajenia wymaga jedynie brak dźwigni wycieraczek (wszystko zintegrowane w jednej od kierunkowskazów) oraz przyciski otwierania szyb znajdujące się na konsoli środkowej kiedy odruchowo sięgamy do drzwi.
~mks83
Kombi S210 3.2 CDI 197KM 145kW
Jak dla mnie wzór auta. Dzisiejsze kokpity w autach biorą chyba ze statków kosmicznych albo jakiś bajek. Wszędzie plastik, cuda z rozmieszczeniem przycisków. Mercedes zawsze miał wszystko tam gdzie powinno być.
~Aleksander Pisarzak
Kombi S210 2.0 136KM 100kW
BARDZO, Ale to bardzo wygodny, ja w moim aucie czasami po prostu przysypiam bardzo wygodnie fotele, podgrzewane, regulacja fotela plus bardzo wygodne dopasowanie kierownicy, moim zdaniem po prostu mistrzostwo świata. mega wygodny.
~Bachus
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Jest ok. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko uchwytów na kubki oraz jakieś kieszenie pod fotelami by się przydały. A tak to wszystko pod ręka czytelne i łatwe w obsłudze.
~dunat_m@o2.pl
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Wspaniała. Piękna linia w której można się zakochać. Ciekaw jestem co mówią nasze partnerki życia ( żony , kochanki ) wiedząc że mają taką konkurencję !!!.
~ głupi PAWEŁ WAWA nigdy merca ihihi
Kombi S210 2.0 136KM 100kW
materiały ok ale czasami piski trzaski itp nawet w ranault jest lepiej spasowane
~Orgy
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
wspaniałe, wzorowe rozmieszczenie przycisków... Wszystko jest na swoim miejscu i tak jak powinno być
~Marcus
Kombi S210 2.0 Kompressor 192KM 141kW
dużo ułatwień. Fantastyczny system składania siedzeń - bomba. Obsługa urządzeń - stara dobra szkoła...
Mercedes Klasa E W210 Kombi S210