Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Kombi S210 (56) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bachus
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Wszystko było by super gdyby nie uszkodzony regulator obrotów dmuchawy w klimatroniku który w aso kosztuje 1000zl a na aukcji ok 400zl. ale mimo to w deszczu szybki nie parują, klima jest wydajna a ogrzewanie przy sprawnym dogrzewaczu silnika dziala juz po chwili. Ogromny plus za chłodzony i ogrzewany schowek.
~Lisander
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
W moim mercedesie to raczej nie jest takie super. Bo w zime przy tych mrozach wolno sie nagrzewa ale to mozna jeszcze przebolec. Mankamentem w mercedesach do 1998 roku bylo to ze srodkowego nawiewu zawsze lecialo zimne powietrze chodziaz moglo byc ustawione na cieple.
~drfaustus@wp.pl
Kombi S210 2.7 CDI 170KM 125kW
Tutaj mam zastrzezenia. Nie wiem czy to tylko u mnie czy ogolnie, ale bardzo wolno w zimie sie dogrzewa wnetrze, do tego dosc slaby jest nadmuch. Podobno kwestia wymiany filtrow, no ale w poprzednim modelu mialem ten sam problem i wymiana nie pomogla niestety...
~mks83
Kombi S210 3.2 CDI 197KM 145kW
Wydajna na maxa. Mercedes dba o takie sprawy. Należy przejrzeć, ewentualnie powymieniać filtry i korzystać. Nie obciąża zbytnio silnika. Ja mam w pełni automatyczną klimę z dodatkowym filtrem węglowym. Nie ma mowy o zanieczyszczonym powietrzu w kabinie.
~Aleksander Pisarzak
Kombi S210 2.0 136KM 100kW
Nawiew bardzo dobry, auto bardzo szybko się nagrzewa, jak na rok produkcji 1997 i climatronik dwustrefowy bardzo pozytywnie zaskakuje. Chłodzenie w upalne dni - po prostu "zarąbiste"...
~S210 2.0 Kompressor 186KM
Kombi S210 2.0 Kompressor 192KM 141kW
Samochód wyposażony jest w klimatyzację automatyczną, oraz filterek, który po uruchomieniu przyciskiem, zabezpiecza kierowcę i pasażerów auta, przed wtargnięciem do jego wnętrza nieprzyjemnych zapachów.
~mastercomp
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
Diesel długo się grzeje - a z uszkodzonym ogrzewaczem pomocniczym (webasto) na ciepło w kabinie trzeba poczekać z 5 minut - a auto po 10 km nabiera ok 50 stopni.
~matys_wwf_wcw@interia.pl
Kombi S210 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
zimą rewelacja bardzo szybko w kabinie robi się ciepło. latem klimatyzacja daje rade ale zdarzają się wybryki że z jednej strony leci zimne a z drugiej ciepłe powietrze
~Piasek
Kombi S210 2.4 170KM 125kW
Bardzo wydajne zarówno grzanie jak i chłodzenie. Super. Nawet zimą podczas mrozów w okolicach 20*C silnik łapie temp. roboczą już po ok 4-5km
~merc
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
lepiej jak doskonale,webasto z programatorem ,zima szybciej grzeje jak zony 2,0 tdi,latem sprawna klima i wloty powietrza na tyl daja duze mozliwosci
Mercedes Klasa E W210 Kombi S210