Ocena kierowcy - Mercedes Klasa E W210 Kombi S210

tygryso, 9 lat temu
Silnik 2.2 CDI 125KM 92kW
Rok produkcji 1998
Mercedes Klasa E W210 Kombi S210 2.2 CDI 125KM 92kW 1998-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : mój okular tylko nie gnił na błotnikach, poza tym jak w210-tylna klapa pod wycieraczką, przy przednich kierunkach, pod lampami, drzi dół, rudo pod uszczelkami drzwi, pod kołem zapasowym tez nie ale po przeciwnej stronie gdzie jest apteczka-wina zapchanych otworów. ponadto w tych autach gniją i pękają gniazda sprężyn z przodu. nie wiem co może trapić silnik 220 cdi bo ja raczej maskę otwierałęm żeby pokazać silnik.warunek nie jeździć na oranżadzie. zdecydowanie bym kupił nastepnego ale chcę po ponad 10 latach odpocząć od mercedesa, po prostu znudził mi się, nie traktuję auta tylko do przemieszczania, musi być fajne też.
przez 4 lata nie odmówił posłuszeństwa, był w UK, Szwajcarii i nawet na myśl nie przeszło, że może nie dojechać na miejsce. Polecam nie zardzewiałe auta, bezkonkurencyjny w trasie. Polecam jeżeli ktoś szuka dużego wygodnego i w miarę ekonomicznego auta, nie wiem sam czy kiedyś za grosze nie kupię sedana elegance kompressora w automacie z ostatniego roku produkcji jeżeli będzie zadbany z zachodu.
zawsze i wszędzie niezawodny, przez 4 lata poza wymianami oleju nie było nawet dolewek, ładnie ciągnie tą kupę rdzy, wydaje się , że ma więcej niż 125 KM.
bez szczególnych rewelacji, fajna dłuuuuga 3.
avantgarde i tak buja na zakrętach, końcówki markowe starczają na 3 lata, tył tłukł niemiłosiernie.
pewnie classic i elegance dostałby max
Wszystko na swoim miejscu, żadnych udziwnień
może wina dmuchawy bo czasem jej biegi nie załączały, ale OK
szeroko, nieraz spało się w bagażniku:)
w trasie chyba ciszej niż w mieście
poza wymianami płynów, klocków kilka napraw-wahacze, sprężyny, gniazda sprężyn, amortyzatory klapy bagażnika i parę drobniejszych nieistotnych rzeczy, ok 2000-3000max zł przez 4 lata, nie jest źle a nawet dobrze z plusem. spalanie na mieście za duże 8-9 l, ale trasa rodzinnie 2 plus 2 i bagaże równo 6 l.
sprzedając auto za 5000 którym mógłbym znowu wybrać się na pewniaka na 2 koniec Europy to jest doskonale.
dokuczała na początku elektryka, tj szyby przednie ze sterowaniem lusterek ale to wina szyny CAN, wystarczyło dobrać się do niej i wypiąć-wpiąć i było ok, poadł silnik wentylatora, używany 100 zł tylko to.
nigdy nie było.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 CDI 125KM 92kW [l/100km]