Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW 1999-2002 (5) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mastercomp
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
Przez 3 lata popsuło się prawie wszystko o czym można tu przeczytać. Alternator (komputer informował o za dużym napięciu - potrzebna była regeneracja), zawieszenie przód (wymiana sprężyn, amortyzatorów, wahaczy, sworzni, drążków stabilizatora), zawieszenie tył (poduszki belki tylnej, gruszki od zawieszenia nivo), pompowtryskiwacze robiłem 2x (raz zatrułem się prawie spalinami), wysiadła pompa wody, reflektory wyblakły. Auto mam z Belgii...
~Michał
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
Wszystko na razie działa wszystkie guziki itp. rzeczy.Dramat to elektryka żarówek H7 przepalają się raz na miesiąc przy czym jak jedna sie spali to za tydzień pali się druga.Problemem są również swiatła stopu, mimo dobrych żarówek (u mnie) lewa strona świeci jak chce :)......z kluczyka nie da się otworzyć drzwi bagażnika.
~janusz w-wa
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
elektryka w tym modelu woła o pomstę do Boga.notorycznie piszczący komputer nie da zasnąć w podróży dopominając się co jakiś czas o wymianę żarówek (pozycje przód,stop,oświetlenie rejestracji)
~MARCIN 30LAT
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
DO TEGO MOMENTU ZROBIŁEM 30 TYŚ/KM BEZ NAJMNIEJSZYCH PRZYGÓD TYLKO MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE CZYLI OLEJE ,FILTRY,KLOCKI,
~LZ
Kombi S210 2.2 CDI 143KM 105kW
dobiazgi ok. Nic się nie działo w sensie elektryki, wnętrza.
Mercedes Klasa E W210 Kombi S210