Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Sedan (190) - Silnik

Na liście zabraknie 154 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
Sedan 2.0 136KM 100kW
Biorąc tak duże auto z takim silnikiem i oczekiwać osiągów sportowych jest nieporozumieniem. Ten silnik pozwala na komfortową i ekonomiczną jazdę bez palenia gumy i ścigania. Jego konstrukcja jest prosta, co jest jego zaletą, bo jest mniej awaryjny.
~Waldziu
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
to jest silnik TDI jednak nikt o tym nie pisze,oszczędny i nie do zajechania ....pracuje pewnie i elegancko ,drgania nie przenoszą n się na kierownicę jak np. we Volvo czy Vw ,łańcuch zamiast paska rozrządu oraz sprawdzona, niezawodna pompa Boscha
~w210classic@wp.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Silnik 2,2 D na miasto całkowicie wystarczy,po wymianie oleju,filtrów spalanie zmalało;spala na mieście 7,7 l.Na trasie spokojnie rozpędza się do 160-180km i płynie.Silnik dobrze wyciszony,prosta trwała konstrukcja i to jej wielka zaleta.
~krzysztof
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Silnik super, pomimo stosunkowo małej mocy z prawie 3000 cm pojemności jest bardzo silny. Przyspiesza w całym zakresie obrotów, bardzo elastyczny. Nadaje się super do ciągnięcia przyczepy. Samochód na dalekie trasy idealny gdyby nie patrz poniżej.
~Tomaszek
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Jeśli oczekujesz dynamiki zawiedziesz się, jeśli solidności i wygody będziesz zadowolony. Ten silnik za nic nie nadaję się do jazdy na trasie, w mieście jest OK. Reakcja na dodanie gazu ospała, poniżej 3 tys obr praktycznie nic się nie dzieję.
~mayday2007
Sedan 3.2 220KM 162kW
To co najlepsze w tym samochodzie to właśnie silnik.Kultura pracy i wytrzymałość jest niebywała.Jeździłem wieloma samochodami ale żaden silnik tak ładnie nie pracował i z odwagą mogę powiedzieć,że żaden tyle nie wytrzyma.
~tomaszek355
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Niesamowicie trwała jednostka przy moim przebiegu zero zużycia oleju doskonała elastyczność godny polecenia dla kogoś kto robi duże trasy podobno można jezdzić na red bullu ale ja tego nie potwierdzam leję mu vervę cały czas
~casius236
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Podobno jeden z najlepszych silników Mercedesa-osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń.Zapala zaw3sze bez problemów nawet w największe mrozy. Klekocze jak każdy Merc.Co do mocy mogło by być lepiej,ale jak na tak duże auto jest ok.
~dawid1862
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
kupa złomu miałem wcześniej w124 300td i na nim skończył sie mercedes z tym silnikiem nie da sie jezdzic dlatego dalem go staremu!!!pada pompa paliwa koszt uszczelnienia ok 1200zł kompletna regeneracja ok 3000zł
~Tadek
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
co można powiedziec przy 95 KM i tej masie. Prosty jak budowa cepa, jezdzi, nieduzo pali, jak nim krecic to i przyspiesza. Zaleta - nie wiem jak wygląda i nie powinienem sie dowiedziec sadzac po moim poprzednim 2,5.
Mercedes Klasa E W210 Sedan