Ocena kierowcy - Mercedes Klasa E W210 Sedan

jojo, 12 lat temu
Rok produkcji 1995
Mercedes Klasa E W210 Sedan 2.0 136KM 100kW 1995-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : Straszyli mnie, że 2L to muł. Gó..o prawda. Jest super i super oszczędny.
Karoseria : wiadomo, korozja, 2 razy był już naprawiany, lecz bardzo delikatnie.
Zawieszenie : tylko gałki i gumy na wahaczach tył
Super autko w każdym calu, nawet wystepująca korozja mi nie przeszkadza. przez 16 lat był 2 razy naprawiany. Krawędzie. Raz naprawiał poprzednbi właściciel i raz ja. Oboje jesteśmy lakiernikami, mnie materiał kosztował 160zł, więc groszowa sprawa. Dziś auto wygląda jak nowe, mimo 16 lat ciągle ktoś na niego zwraca uwagę. Mam perłowo srebrny kolor i nadwozie sedan elegance z ładna felgą. Piękny poprostu.
Super autko, bardzo ciche bardzo ekonomiczne, uważam że ma dobre osiągi jak na takmałą pojemność w stosunku do masy. W mieście jeżdżąc spokojnie 136PS w zupełności wystarcza, jest wręcz aż nadto. W trasie bajka, jak depnę to do 200 leci jak szalony bez oporów.
Mam automat, najprostszy z z trybem sport. Rewelacja. Zmienia płynnie i cicho. BEZAWARYJNY!!!
Istna rewelacja. Cichy, sztywny, komfortowy i wytrzymały. Nie omijam przesadnie dziur a przez grubo ponad 100tyś km wymieniłem tylko gumy na wahaczach tył oraz gałki przód, ceny części śmieszne. Amorki sa nadal jak nowe.
Dle mnie bomba, nawet moja żona 160cm wzrostu mimo przedwczesnej paniki teraz śmiga i parkuje.
Jak reszta, jest bdb.
Na max ciepłe aż parzy. Klimy nie mam więc się nie wypowiadam.
Nie ma sensu się rozpisywać, w końcu E klasa.
Jak makiem zasiał.
Pali mniej niż hatchbacki 1,8. W mieście 10L gazu. Ceny napraw bardzo przystepne. Części tanie i jest ich pełny rynek.
Nie ma o czym gadać, na rynku nie ma drugiego tak wdzięcznego samochodu.
Nic nie naprawiałem.
Przy 250tyś km wymieniłem tylko tłumiki. Poza tym zero wkładu w to autko. Najlepsze jakie miałem, nigdy go nie sprzedam.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 136KM 100kW [l/100km]

9,4