Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Sedan 2.3 150KM 110kW 1995-1997 (7) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Sedan 2.3 150KM 110kW
Biorąc pod uwagę , że cena pojazdu w stanie, który ja nabyłem kształtowała się w okolicach pojazdów dużo młodszych można by rzec po cholere mi to było. Ano choćby po to, by po odpaleniu silnika i ruszeniu do uszu nie dochodziły żadne niepokojące odgłosy, aby jazda sprawiała przyjemność, a nie konieczność podróżowania, a raczej przemieszczania się z punktu A do punktu B. Takich rzeczy przy marce Mercedes- po prostu nie poruwnujemy.
~Mbmbmbmbmbmb
Sedan 2.3 150KM 110kW
Moc, komfort, jakość, bezpieczeństwo tani koszt utrzymania, niskie spalanie, przystepny wyglad i pakownosc w jednym za 5tysięcy złotych . Znajdźcie inne auto (nie passat) ktore tyle oferuje w tych pieniądzach. To auto mnie przekonalo do marki i zostane przy niej na długo
~krasnal
Sedan 2.3 150KM 110kW
no wiadomo jak chcesz kupic malinke to i zaplacic kokosy bo nikt nie odda sowjego miecia za byle co chyba ze zajechanego dziadka to kuipisz tanio no ale lepiej raz wydac duzo niz poniej cos naprawiac co raz a wiec nie oszczedzajcie na mieciach to po prostu luksus :)
~Mariusz
Sedan 2.3 150KM 110kW
Za komfort i jakość się płaci:) Jak chcesz taki samochód musisz to zrozumieć.
~Johan
Sedan 2.3 150KM 110kW
nie kupujcie go bo stracicie majatek na paliwie jezdzac po miescie
~Tymon
Sedan 2.3 150KM 110kW
Nie widzę samochodu lepszego pod tym względem
~Mirek
Sedan 2.3 150KM 110kW
Cena w miare przytepna jakosc nie do pobicia
Mercedes Klasa E W210 Sedan