Lista ocen Mercedes Klasa R (14) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~merc r
Off-roader 3.0 CDI 190KM 140kW
mój egzemplarz sprowadzony z Niemiec ze sprawdzonym przebiegiem serwisowane do końca- to najważniejsze.Niektórzy kupują te auta bez oryginalnej ksiązki serwisowej, z odmłodzonym przebiegiem \"okazje\" sprowadzone z Włoch lub Szwajcarii, potem narzekają.Auto niemieckie wyprodukowane dla Niemca zawsze będzie lepsze od sprzedawanych poza D. Zauważyłem to na przykładzie kilku poprzednich aut , które zawsze sam sobie sprowadzałem z D i nigdy nie...
~Martin
Off-roader 350 4-Matic 7G-Tronic 272KM 200kW
Jeszcze żadnych, ale amorki z tyłu nie pracują jak na początku, wymiana to około 3 tys, niestety na to nie ma gwarancji, chyba, że padną to wymienią, że niby wadliwe były od początku. Nic poza tym.
~Tomasz
Off-roader 3.0 CDI 224KM 165kW
Turbina, rozszczelnienia w silniku na szczęście jest jedna, zawieszenie ale są już firmy co ogarniają ten temat w przystępnych cenach..
~Thomas R.
Off-roader długi Facelifting 350 CDI 4MATIC 265KM 195kW
Narazie nic,ale przed kupnem byla wymieniona chlodnica oleju i uszczelka na turbinie. To w 350cdi standart kto zna to wie.
~Zibik
Off-roader 3.0 CDI 224KM 165kW
Cieknące chłodniki oleju. Drogie w naprawie. Klapy wirowe , urawana dewastuje silnik
~dawidos242005r
Off-roader 3.0 CDI 224KM 165kW
Nigdy mnie nie zawiodła ale zdążyło paść turbo, półośka, uszczelniane silnika, miska przegniła
~Radek
Off-roader 5.0 306KM 225kW
Jeżdżąc szybko na trasie nie przekracza 18 L lpg a czasem jak emeryt jeżdżąc to najmniej spalił 12
~madey@agromeat.pl
Off-roader 3.0 CDI 224KM 165kW
zapłaciłem za auto w 2006 380 tys zł... dziś szybciej wymienić co się nie popsuło przez cztery lata... dno...
~Adi
Off-roader Facelifting 350 CDI 4MATIC 265KM 195kW
Pomiędzy skrzynią a reduktorem jest wyciek
~Maciek
Off-roader długi Facelifting 350 CDI 4MATIC 265KM 195kW