Ocena kierowcy - Mercedes Sprinter III Furgon

rajder, 16 lat temu
Silnik 213 CDI 129KM 95kW
Rok produkcji 2004
Mercedes Sprinter III Furgon 213 CDI 129KM 95kW od 2006 - Oceń swoje auto
jest naprawe dobrze. Pełno elektryki, czójników, róznych systemów itp. auto gorąco polecam, miałem do wyboru nowego lublina 2,6 tdi 115KM , albo sprintera z 2004 313cdi 2.2cdi , wybrałem sprintera, i kosztował mnie 6 tys. mniej jak nowy lublin.. Narazie jestem b. zadowolony, mam nadzieje że tak zostanie.
silnik 2.2cdi 313 super. szkoda że nie 2.7cdi,to donbiero była by jazda, mało która osobówka dała by radę.
jest dobrze, skrzynia manualna jest nizwykle precyzyjna i dokładan, biegi wchodzą delikatnie, ale pewnie
stabiliztor tylny i przedni, kotrola trakcji itp. idazie tak jak trzeba na pusto i z ładunkiem, równiótko.
ok
trochę radio daleko od kierowcy
taki nawie to rzadkość w samochodach, bardzo silny i wydajny a jednoczęscnie dosyć cichy
dużo miejsca...
bardzo dobre, silnika wogle nie słychać tylko pogwizdywanie turbiny
spalanie wersja 313 2.2 cdi max średnie 8,5l /100 km - jest naprawdę dobrze. (noga umiarkowana)
są to najdrosze samochody dostawcze, dostępne na rynku. Za pieniądze które dałem za sprintera, mógł bym wyjechać z salonu nowym transitem, jumperem, ducato, o lublinie już nie wspomnę, ale po ok. 6-7 latach. wartość sprintera przewyższy wartość innych nowych dostawczaków. a w przypadku kredytu to jest bardzo istotne. by po upływie okresu kredytowania sprzedać auto po dobrej cenie.
narazie ok, chociaż jak ktoś dużo woz to trzeba wymieniać gumy na amortyzatorach i stablizatorach
narazie nie ma chociaż blachy do solidnych nie należa, ale to przecież auto dostawcze, drobnych otarć i rysek nie da się uniknąć

On - zużycie paliwa dla silnika 213 CDI 129KM 95kW [l/100km]

8,3