Lista ocen Mercedes Vaneo 1.7 CDI 91KM 67kW 2001-2005 (48)

~Aleksandra
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Świetne, bardzo praktyczne auto - znakomicie sprawdza się zarówno na dalszych trasach, jak i w codziennym użytkowaniu, jako malutki dostawczak. Ma oczywiście kilka wad, niemniej jednak po 16 latach wciąż dzielnie służy. Samochód kupowałam w salonie i do dziś jest tam serwisowany, od pracowników ASO wiem, że mój egzemplarz był wyjątkowo udany, bo wielu klientów narzekało na wysoką awaryjność Vaneo. Z mojego doświadczenia nie mogę tego...
~radek_rr
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Jeśli ktoś szuka samochodu wszechstronnego, praktycznego i oszczędnego to jest to samochód dla niego.
~Piotr
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Bardzo funkcjonalne auto. Bagażnik bardzo pakowny, szczególnie gdy się załaduje "pod sufit". Irytują drobiazgi typu stuki w drzwiach lub skrzypienie plastików.
2,9
~Notoco
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Zle zrobione auto - dlatego zaprzestali produkcji tak szybko ... Jest to pierwsze auto jakim jeździłem które musiałem holować z trasy. A zajeździjmy aut naprawde dużo!
~Marcin
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
W porządku, działa sprawnie, choć na autostradzie przydałby się szósty bieg. (Skrzynia biegów)
~jacek
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Auto ogólnie nie wygląda najgorzej . Dobrze się nim jeździ do czasu kiedy nie nastąpi jakakolwiek usterka w okolicach zespołu napędowego (silnik , skrzynia). Nigdy więcej nie kupiłbym tego auta nawet za cenę dużo niższą niż rynkowa . Wreszcie go sprzedałem po pół roku jeżdżenia z nim na giełdę :)
2,9
~sebapie@poczta.onet.pl
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
kultura pracy coś jakby autosan rocznik 75 a powyżej 110km/h coś jakby roboty wyburzeniowe (Silnik)
~Przemek
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Auto mam już od roku zrobiłem nim już ponad 20 tys km a obecny przebieg to 206 tys. nic mi się w nim nie popsuło i z tego co wiem to poprzedni właściciel też nic nie naprawiał. Jedyny zabieg, który proponuję wszystkim użytkownikom Vaneo to zmiana wysokości profilu opon fabrycznie zalecanych na wys 65. Fabryczne opony świetnie się spisują na niemieckich autostradach lecz nie na polskich wertepach.
~tadeus@t-online.de
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Samochod dobry dla duzej rodziny lub hobbystow ktorzy czesto zabieraja ze soba np. sprzet sportowy (rowery, deski, spadochrony itd). Duza zaleta jest plaska dluga podloga po zlozeniu lub rozmontowaniu tylnich foteli. Milosnicy Mercedesa nie znajda w nim nic przyciagajacego gdyz jest on skonstrulowany dla innej grupy odbiorcow.
~legat
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Do dzisiaj brak lepszej oferty - auto tej długości z suwanymi drzwiami (garaż), 4 wbudowane miejsca dla dzieci (zero fotelików!), przewóz rzeczy długich na 2,2 m