Lista ocen Mercedes Vaneo 1.7 CDI 91KM 67kW 2001-2005 (21) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~WiDz
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
katastrofa,permanentne awarie,skrzynia,wtryski,turbina,piszczące hamulce z tyłu na około 20 tys,przed wymianą,centralny zamek zamykający i otwierający drzwi połączone z automatycznym zapalaniem światła(należy papierem ściernym przeczyścić styki w drzwiach),alternator.wystarczy.tym których nie zniechęciłem serdecznie współczuje.dodam tylko,że paliwo shell,naprawy serwis.
~sebapie@poczta.onet.pl
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
i jeszcze gumowe tulejki przewodów hamulcowych przy kołach rozprute i spękane ciekaw jestem co będzie za 2,3, ...lata, no i darcie i ząbkowanie tylnych opon , ludzie to nie mercedes tylko jakiś mutant na co oni wydali 500 mln euro w fazie projektowej.Każdy van ma swoje nowe wcielenia i kontynuacje produkcji vaneo naszczęście nie.
~Aleksandra
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Wymiana akumulatora po 8 latach, sworznie, wtryskiwacze dopiero teraz wymagają wymiany, Typowe naprawy wynikające z użytkowania, wykonywane były na bieżąco, więc obyło się bez większych awarii.
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Koszmar i katastrofa - wymieniłem w nim skrzynię biegów, sprzęgło, koło dwumasowe, napinacz paska klinowego, łączniki stabilizatora, pompę wody, osłonę przegubu. Kilka dobrych tysięcy w jeden rok!
~Piotr
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Jak do tej pory to poza termostatem wymieniałem tylko elementy eksploatacyjne. Na szczęście Brak poważnych awarii.
~tadeus@t-online.de
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
wtryskiwacze po 100000 do wymiany skandal! b. droga naprawa! Amortyzatory kiepskiej jakosci
~Marcin
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Brak. Nawet na długich trasach nie było nigdy niespodzianek.
~Przemek
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
auto mam od roku obecny przebieg 206 tys i brak poważnych napraw
~Notoco
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Silnik - najgorszy jakim do tej pory jeździłem.
~euro-bits
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Nic poważnego się nie zepsuło a mam go od nowości.