Lista ocen Mercedes Vaneo 1.7 CDI 91KM 67kW 2001-2005 (28) - Silnik

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~urzytkownik
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
nie wiem jak u innych modeli ale w moim silnik pracuje glosno, wsluchujac sie w prace silnika klasy a o tych samych parametrach to a klasa byla cichutka. nie mialem z nim wiekszych problemow, od dwoch lat tymienilem pompe wodna ale mam jeden problem, nie mam ksiazki obslugi od tego auta, czy ktos ja moze posiada ? prosze o pomoc.
~Aleksandra
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Oszczędny i niezawodny, choć nigdy nie był garażowany, bez większego trudu odpalał w największe mrozy (-30). Do dziś silnik pracuje w zasadzie bezawaryjnie. Na dalszych trasach przy pełnym obciążeniu bez trudu wyciąga prędkość 160 km/h, ale najbardziej ekonomiczna jazda to ok. 110 km/h.
~radek_rr
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Trochę brakuje mu mocy w niektórych momentach, może troszkę głośny, ale poza tym nic do zarzucenia. Podawane przyspieszenie w większości źródeł może być zniechęcające (16s), ale w rzeczywistości nie jest tak tragicznie.
~jacek
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Silnik oceniam dobrze pod kątem jakości . Najgorszą rzeczą jest obsługa tego silnika . Każda wymiana jakiejkolwiek części przy tym silniku , doprowadza do rozpaczy z powodu tragicznego dostępu .
~Przemek
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
silnik pracuje jak szwajcarski zegarek, mało pali i dynamiczny oczywiście biorąc pod uwagę gabaryty samochodu oraz pojemność
~Piotr
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Po rozgrzaniu pracuje cicho, dość elastyczny, dobrze przyspiesza już od 2000 obr/min, wystarczy do dynamicznej jazdy po mieście
~waldi33b
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
silnik po przejechaniu 154 tys stracił moc, gdy prędkość spadnie do 80km nie wchodzi na wyże obroty jak na Mercedesa to bardzo źle.
~Grzegorz
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Dosyc głośny,przy okazji jesli zacznie "gwizdac"to znaczy ze trzeba wymienic rolke paska klinowego/dojscie makabryczne
~Notoco
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
Silnik bardzo kiepskiej jakości. Ciągłe naprawy ... Typowe problemy wtryskiwacze, turbo, EGR ...

Usterki Mercedes Vaneo

Mercedes Vaneo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~sebapie@poczta.onet.pl
Minivan 1.7 CDI 91KM 67kW
kultura pracy coś jakby autosan rocznik 75 a powyżej 110km/h coś jakby roboty wyburzeniowe