Lista ocen Mercedes Viano (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Samochód-REWELACJA!!!!Cudo!!!Polecam-szczerze!!! Delar Mercedesa zrobił swoje -opchnął autka. Kupiłem 3 Mercedesy u Szanownego Pana Mojsiuka-TRZY OSTATNIE!!! Jednak nie u Mojsiuka!!!-Koszalin!!!!- tam auta sprzedaja BEZ opon!!!Kupiłem 2 auta-VIANKA!!!,opony poleciały-w niecałe 9-10 miesiecy,nawet Mąż -Córki -Mojsiuka(to chybaaaa..ten Pan na \'\'Z\'\'(zięć), powiedział,że kupiłem 2 VIANA ,bez opon i jest BEZRADNY!!!!Laczki poszły do...
~PIOTR GDYNIA
Van Facelifting 3.0 CDI 225KM 165kW
DROGA ZABAWA ALE ZA JAKOŚĆ NIESTETY SIĘ DOPŁACA. OGLĄDAŁEM INNE SAMOCHODY O PODOBNYCH GABARYTACH I NIESTETY TOPORNE JEŹDZIDŁA JEDYNIE VW MULTIVAN BUSINES MOŻNA PORÓWNAĆ ALE TO TYLKO VW A CENA JESZCZE WYŻSZA OD MERCEDESA NO I WYRAŹNIE WĘŻSZY CO MA ODCZÓWALNE ZNACZENIE DLA PRZESTRONNOŚCI WNĘTRZA
~Paweł
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
Posiadam Viano Trend po 300 tys km uciążliwe jest jedynie to że jak się jedzie pustym samochodem i jak z tyłu nikt nie jedzie to fotele potrafią skrzypieć na dziurach i nierównościach... Samochód wart jest swojej ceny i właśnie czekam po 5 latach na nowy model po fejsie...
~Kevin.
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
Zdecydowanie za drogi z oferowanym wyposażeniem. Tak naprawde z wyglądu wydaje się dobrze wyposażony, ale gdy zagłębi się w szczegóły jest naprawde łysy. Dla chcących zakupić ten model: warto porządnie ponegocjować i pojeździć po innych salonach można dostać niezły rabat (do 10%).
~fon60
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Z jednej strony uważam, że powinien być tańszy bo kłopotów sprawia sporo, ale z drugiej gdyby był tańszy to byłby jeszcze gorszym chłamem i nikt by tego nie kupił. Ten samochód dla mnie jest złem konicznym, jak teściowa w małżeństwie.
~Rozmiar
Van 3.5 231KM 170kW
Viano diesel bardzo drogi i słaby samochód. Viano benzyna totalnie niedoceniany, nieznany i niedoszacowany samochód. Swoje kosztuje ale oferuje bardzo wiele walorów, nie do przebicia.
~Jan
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Nie jest to tani samochód, ale płaci się za jakość. W tym samochodzie zmieści się co najmniej 8 osób i bagażu tez można sporo wziąć. Naprawdę wart swojej ceny.
~VIANOMANIAK
Van 3.0 CDI 204KM 150kW
NIE ZALUJE WYDANYCH PIENIEDZY CHOC PRZED I JAZDA PROBNA DO AUTA NIE BYLEM PRZEKONANY, PO I JEZDZIE PROBNEJ NIE WIDZE DLA NIEGO ALTERNATYWY NA NASZYM RYNKU NOWYCH VANOW
~maciek@viktor.com.pl
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
Częsci orginalne są zbyt drogie, współczuje jeśli ktoś na parkingu uszkodzi wam takie cacko i nawieje z miejsca, nie będąc przez was zauwżonym, wtedy zniżki w PZU papa
~Przemek
Van 2.2 CDI 150KM 110kW
za 180 tys. zł jakie zapłaciłem za to auto, spodziewałem się Mercedesa a nie tandetnie wykonanej podróby :-( mam Mercedesa 115 i na pewno nie zamieniłbym go na Viano.